Rezultate te kerkimit per termin: +Sula

Total: 2988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

Lirohet nga detyra zv/ministrja e Mirëqenies Sociale Gentiana Sula

Këshilli i Ministrave miratoi lirimin nga detyra të Gentiana Sula si zëvendësministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë. Kjo i hap rrugë votimit në Parlament në seancë plenare kandidaturës së saj për në Autoritetin për Informim mbi dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit 1944-1990. Zonja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.683Z

Gentiana Sula, në krye të Autoritetit për Hapjen e Dosjeve

Parlamenti ka votuar me 69 vota pro dhe 1 abstenim si Kryetare të Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, Gentiana Sula. Autoriteti që do hapë dosjet përbëhet nga kryetarja Gentiana Sula, ndërsa anëtarë do të jenë Altin Hoxha, Mariglen Kasmi, Daut Gumeni dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.181Z

Plumbat në Peqin, Braçe: Të hetohet, Sula: Lë mandatin

Të tjera rreth shkrimit Në Kukës, dy futbollistë goditen me thikë Rama: Në Shqipërinë e Saliut deputeti qëllon me armë TIRANE- Deputeti demokrat Dashnor Sula deklaroi dje në një prononcim për tv Vizion Plus se ishte gati të dorëzonte mandatin nëse vërtetohej se kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.901Z

Dashnor Sula dënohet vetëm me 10 ndeshje larg stadiumit

Share Dashnor Sula duket se ja ka hedhur edhe kësaj here. Pavarësisht se ai arriti në një veprim ekstrem, duke gjuajtur me pistoletë në dhomat e zhveshjes (e padëgjuar në asnjë vend të botës për një deputet), Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ta dënojë atë vetëm me 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.583Z

Dashnor Sula: Basha është numri dy pas Berishës

Deputeti demokrat, Dashnor Sula, në një intervistë për një të përditshme, ka vlerësuar Bashën si numrin dy në PD pas Sali Berishës. Sula tha se Basha ka një karrierë përpara dhe është në gjysëm të rrugës. Ai u shpreh se atë e presin suksese edhe më të mëdha. Basha ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.170Z

Deputeti Sula, terror me pistoletë ndaj gjyqtarëve

Dashnor Sula ka shtënë në ajër dje gjatë ndeshjes Shkumbini-Flamurtari 1-0. Tension i lartë para fillimit të takimit. Presion i ashpër mbi gjyqtarët. Të shtëna armësh, presion arbitrave në dhomat e zhveshjes, sharje dhe kërcënime pa fund në adresë të skuadrës kundërshtare. Kjo ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.609Z

Deputeti Sula shpërndan ndihma për Vitin e Ri

 Deputeti i Peqinit, Dashnor Sula, ka shpërndarë dje rreth 400 pako me ndihma për familjet në nevojë dhe për jetimët. Për të pestin vit radhazi deputeti demokrat shpërndan ndihma me rastin e festave të fundvitit. Në një prej lokale të qytetit është zhvilluar dje një kokteil me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama