Rezultate te kerkimit per termin: +Sulmet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.144Z

Europa denon sulmet ne Bruksel

brbrKryeministri belg Charls Michel denoi sulmet e pergjakshme qe tronditen vendit te cilat i konsideroi te dhunshme dhe frikacake Ne nje konference per shtyp i shoqeruar nga dy ministra te kabinetit ai i beri thirrje popullit te tregoje qetesi dhe solidaritet ne kete moment tragjik te historise se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.505Z

Donjeck rebelet nisin sulmet

brbrRikthehen tensionet ne lindje te Ukraines ndersa rebelet kane nisur sulmet ne perpjekje per te marre kontrollin e aeroporti te Donjeckut Udheheqesi i mbeshtetesve pro-rus ka thene se ata kontrollojne 90 te aeroportit dhe se kane ndermend te marrin kontrollin e plote te tij Me heret kancelarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.473Z

Dënohen sulmet në Afganistan

Organizata e Kombeve të Bashkuara dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dënuar sulmet e djeshme në Afganistan ku vdiqën më tepër se 60 persona dhe u plagosën rreth 160 të tjerë.Të paktën 55 persona u vranë në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.945Z

Irak sulmet pergjakin Bagdadin

Shperthimet Sipas asaj qe raportojne mediat irakiane dy sulme me bombe kane shkaktuar te pakten 29 te vrare dhe dhjetera te plagosur ne vend. Sulmet ndodhen prane sheshit Aden ne veri te Bagdadit dhe ne distriktin perendimor te Mansurit. Autoritetet thone se shumica e 80 te plagosurve ishin ne shpe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

ISIS merr persiper sulmet

brbrKy eshte nje mesazh per te gjithe armiqte e Islamit vecanerisht Francesbr Muxhahedinet ne te gjithe boten nuk do te hezitojne t8217ju presin kokat Persa kohe ju do te vazhdoni bombardimet ne nuk do te gjejme paqe Ju do te keni frike edhe te shkoni ne dyqan I bej thirrje vellezerve myslimane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.534Z

Turqi, sulmet kibernetike çorodisin bankat

Bankat turke kanë rënë pre e një serie sulmesh kibernetike në ditët e fundit, të cilat kanë shkaktuar probleme serioze në shërbimet bankare dixhitale. Lajmin është bërë i ditur nga Hurriyet Daily News, e cila shkruan se sulmet ndodhën në një kohë kur Turqia vazhdon përplasjen e sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.391Z

Aleksandër Biberaj: Sulmet e PD-së ndaj Topit, si sulmet e Partisë së Punës

Share Vizitat e Presidentit te Republikës ne Shkodër dhe ne Pukë kane nxitur sulme te ashpra te PD dhe mediave te djathta te cilat aludojnë për lidhje te kreut te shtetit me PS. Për ish-deputetin demokrat Aleksander Biberaj, keto sulme ngjajnë me akuzat qe ngrinte Part

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama