Rezultate te kerkimit per termin: +Sulmet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

ISIS merr persiper sulmet

brbrKy eshte nje mesazh per te gjithe armiqte e Islamit vecanerisht Francesbr Muxhahedinet ne te gjithe boten nuk do te hezitojne t8217ju presin kokat Persa kohe ju do te vazhdoni bombardimet ne nuk do te gjejme paqe Ju do te keni frike edhe te shkoni ne dyqan I bej thirrje vellezerve myslimane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.534Z

Turqi, sulmet kibernetike çorodisin bankat

Bankat turke kanë rënë pre e një serie sulmesh kibernetike në ditët e fundit, të cilat kanë shkaktuar probleme serioze në shërbimet bankare dixhitale. Lajmin është bërë i ditur nga Hurriyet Daily News, e cila shkruan se sulmet ndodhën në një kohë kur Turqia vazhdon përplasjen e sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.391Z

Aleksandër Biberaj: Sulmet e PD-së ndaj Topit, si sulmet e Partisë së Punës

Share Vizitat e Presidentit te Republikës ne Shkodër dhe ne Pukë kane nxitur sulme te ashpra te PD dhe mediave te djathta te cilat aludojnë për lidhje te kreut te shtetit me PS. Për ish-deputetin demokrat Aleksander Biberaj, keto sulme ngjajnë me akuzat qe ngrinte Part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.975Z

Zgjerohen sulmet në hapësirën kibernetike

Një raport i publikuar kohët e fundit tregon se Irani dhe Shtetet e Bashkuara kanë shtuar sulmet kibernetike ndaj njëri-tjetrit, madje edhe ndërkohë që diplomatët e lartë nga të dy vendet po punojnë drejt një marëveshjeje për të siguruar se Irani nuk do të ketë armë bërthamore dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.282Z

SHBA dënon sulmet mbi Aleppo

Shtetet e Bashkuara kanë dënuar sulmet ajrore të ndërmarra nga forcat e qeverisë siriane kundër civilëve, përfshi përdorimin kriminal të raketave Scud dhe fuçive me eksploziv, në zonën e Aleppo-s dhe periferitë e këtij qyteti. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Shtëpisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.868Z

Terrorizmi parandalohen sulmet ne Europe

Sherbimet britanike te inteligjences ne bashkepunim me ato amerikane dhe europiane kane zbuluar nje plan per sulme terroriste ne disa qytete angleze dhe europiane. Sipas informacioneve te siguruara behet fjale per disa sulme te njekoheshme qe do te nderrmereshin ne Londer Paris dhe Berlin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.075Z

Britania nis sulmet kunder ISIS

brbrPak ore pasi parlamenti britanik votoi pro perfshirjes ne fushaten kunder Shtetit Islamik avionet bombardues nisen sulmet e para ajrore ne Siri Ministria e Mbrojtjes sqaroi se kater avione Tornado u nisen nga nje baze ajrore ne Qipro dhe leshuan raketa ndaj disa objektivave Ne shenjester ishin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama