Rezultate te kerkimit per termin: +Superaksioni

Total: 73
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.471Z

Superaksioni, bllokohen 9 makina luksoze në Tiranë

Tiranë, 11 qershor, NOA, Update Policia e kryeqytetit ka nisur ditët e fundit një superaksion për kontrollin e dokumentacionit të makinave luksoze. Vetëm gjatë dy ditëve të fundit është bërë bllokimi i nëntë automjeteve të cilat kanë rezultuar të vjedhura në vendet rajonit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.935Z

Superaksioni kapoja i Sacra Corona Unitta arrestohet ne Vlore

Kreu i organizates Albino Prudentino eshte arrestuar nga Policia e Shtetit duke e cuar ne tre numrin e kapove te kesaj organizate qe arrestohen nga policia shqiptare Kreret e Sacra Corona Unitta duket se nuk kane nje fat shume te mire ne Shqiperi pasi Prudentino i arrestuar dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.921Z

Superaksioni/ Zbulohet baza e kokainës në shtëpinë e baronit Gëzim Çela (FOTO)

Policia ka zbuluar një laborator kokaine në zonën e Fushë- Kuqes në Mamurras. Pas një superoperacioni, me bashkëpunimin e strukturave më të rëndësishme në vend dhe në Kosovë, është arritur të sekuestrohet deri më tani mbi 57 kilogramë kokainë, 18 kilogramë heroinë, 150 kg m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.954Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.910Z

Superaksioni i policise

Të paktën 640 policë, përfshirë edhe forcat “Renea” kanë marrë pjese mëngjesin e së dieles në një operacion mbi persona me precedente penalë dhe të dyshuar si të përfshire në ngjarjet e fundit në Tiran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.960Z

Sekuestrohen 400 kg tritol, policia vë në pranga 4 persona në Fushë Krujë

Një superaksioni Forcave Operacionale të Policisë ka çuar në pranga 4 persona, të cilëve u është sekuestruar 400 kg lëndë plasëse. Në pranga kanë rënë shtetasit Lulzim Mesi, Fatos Mesi, Nezir Mesi, Marjan Karaj. Bëhet e ditur gjithashtu se janë sekuestruar 5960 copë elektro-detona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.767Z

Superaksioni, në pranga 26 falsifikatorë

TIRANË- Prej më shumë se një viti falsifikonin kartëmonedha të prerjeve të ndryshme ndërsa një operacion i policisë së Tiranës në bashkëpunim edhe me prokurorinë ka bërë të mundur prangosjen e 26 personave. Të arrestuarit janë të gjithë nga Tirana, mes tyre edhe një femër dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama