Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Këshilltarja e Berishës, Suzana Guxholli, fshehu mbi 1 milion dollarë pasuri

Share Mund të quhet një skandal i rëndë ai që ka zbuluar gazeta Shekulli. Këshilltarja e kryeministrit Sali Berisha, Suzana Guxholli nuk ka deklaruar pasurinë e saj prej mbi 1 milion dollarë. Dhe për ters, ajo ka rënë me këmbët e saj brenda. Kështu, në deklaratën e pasurisë, që a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

Rrëfehet ish-burri i këshilltares së Berishës: Si mi mori pronat Suzana Guxholli

Besnik Pani, prej 11 vitesh endet në dyert e gjykatave për të kërkuar drejtësi, por në fakt jo vetëm që nga gjykatat ska marrë drejtësi, por ka humbur dhe dy banesa e tij në kryqytet, pasi gjyqtarët i kanë dhënë të drejtë ish-bashkëshortes së tij. 64-vjeçari ka patur konflikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.627Z

Suzana Guxholli: “Rama i pesëfishoi taksat”

25-11-2012 / Gazeta 55 Drejtues të pushtetit vendor dhe qendror vijojnë takimet me biznesetDrejtues të pushtetit vendor dhe qendror kanë vijuar takimet me bizneset, për t’u njohur më nga afër me problematikën e përditshme të këtij bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.168Z

Suzana Guxholli per ABC News Jane 4-fishuar investitoret e huaj

Është katërfishuar numri i investitorëve të huaj në katër vitet e fundit. Kështu është shprehur Suzana Guxholli, këshilltare e kryeministrit për ekonominë ne një intervistë në “ABC News”. Guxholli foli edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.503Z

Zhvillimi i biznesit shqiptar flet keshilltarja e Kryeministrit Suzana Guxholli

Bizneset shqiptare nuk janë më pa vizion, sikurse ishin disa vite më parë. Idetë dhe projektet e tyre kanë çuar deri në krijimin e një reforme të re, të cilën qeevria e ka implementuar si një praktikë ligjore. Suzana Guxholli, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.826Z

Suzana Guxholli - Nga fabrika e qelqit në Kryeministri

Sonila MerolliGjithmonë ka dashur të bëj 100 gjëra njëherësh dhe ashtu ka ndodhur. Një adet që Suzana Guxholli e ruan edhe sot. Madje në vegjëli e kapte një “lakmi” për të përpirë gjithçka që i dilte para syve. “Kur diçka më pëlqente, më kapte një lloj ankthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.746Z

Suzana Guxholli, këshilltarja e Kryeministrit për Ekonominë

26-01-2012 / Gazeta 55 Guxholli: Shqipëria përballon me sukses krizën“Shqipëria ka patur një sjellje të shëndetshme dhe të suksesshme në këtë kohë krizash dhe sot është një ndër ekonomitë e rralla që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama