Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.098Z

PROFIL/ Dritë-hijet e Suzana Guxhollit, ish-këshilltares së akuzuar të Berishës

Suzana Guxholli është e para grua që do hetohet për abuzim me fondet publike pas denoncimit të Ministrisë së Energjetikës. Doktore në ekonomi që në vitin 1992, 60-vjeçarja që ka dhënë mësim në katedrën e Universitetit të Tiranës, gjatë qeverisjes 8-vjeçare  të Partisë Dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.026Z

Guxholli: Si do të shpërndahet buxheti 2011

N buxhetin e vitit 2011 jan parashikuar shkurtime administrative pa prekur ecurin e administrats. Aktualisht, buxheti pr vitin e ardhshm po prgatitet nga Ministria e Financave pr t'u paraqitur n qeveri m 1 shtator. Rritja e standardit t jetess po ashtu dhe infrastruktura, nprmjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.552Z

Guxholli: E vërteta e EUROSTAT, Shqipëria rritje e nivelit të jetesës

Interpretimet q disa media i bn raportit m t fundit t Insitutit Europian t Statistikave EUROSTAT jan t pavrteta dhe n kundrshtim me realitetin. Sipas keshilltares pr ekonomin, pran kryeministrit Suzana Guxholli, Shqipria jo vetm q nuk sht renditur e fundit sa i prket rritjes s standardit t jetess, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.547Z

Guxholli reagon për fshehjen e pasurisë: Shpifje dhe intriga të ulëta, të nxitura nga ish- bashkëshorti im

Share Këshilltarja e kryeministrit Sali Berisha, Suzana Guxholli, ka reaguar pas lajmit se ajo ka fshehur mbi 1 milion dollarë pasuri. Ajo thotë se shkrimi i gazetës Shekulli është një shpifje dhe intrigë e frymëzuar nga ish i shoqi. Guxholli nuk e mohon pasurinë kur thotë se e ka grumb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.133Z

Guxholli: Nuk pranojmë parametra nga FMN!

Nga Genc Kondi Këshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli, në një intervistë për nje agjenci lajmesh pohon se "tashmë Shqipëria hyn në një fazë të re bashkëpunimi me Fondin Monetar Ndërkombëtar, për faktin se kemi dalë nga statusi i vendeve të varfra TIRANE-Qeveria shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.589Z

Suzana Guxholli: Qeveria risolli në fuqi faturat afrofe të energjisë elektrike

14-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSRama, taske-force për energjinë, reagon PDPartia Demokratike ka reaguar pas mbledhjes së grupit taske-forcë nga qeveria për energjinë elektrike. Sipas PD-së Rama në vend që t’iu kërkonte llogari administrator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.543Z

Guxholli: Perballem me sulm te qellimshem mediatik

Keshilltarja ekonomike e Kryeministrit, Suzana Guxholli, ka reaguar dje mbi nje shkrim te botuar ne gazeten Shekulli, ku thote se eshte bere nje sulm i qellimshem lidhur me gjendjen e saj pasurore. "Ato cka thuhen ne gazete jane shpifje dhe intriga te frymezuara e te nxitura nga ish-bashkeshorti im

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama