Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.547Z

Guxholli reagon për fshehjen e pasurisë: Shpifje dhe intriga të ulëta, të nxitura nga ish- bashkëshorti im

Share Këshilltarja e kryeministrit Sali Berisha, Suzana Guxholli, ka reaguar pas lajmit se ajo ka fshehur mbi 1 milion dollarë pasuri. Ajo thotë se shkrimi i gazetës Shekulli është një shpifje dhe intrigë e frymëzuar nga ish i shoqi. Guxholli nuk e mohon pasurinë kur thotë se e ka grumb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.133Z

Guxholli: Nuk pranojmë parametra nga FMN!

Nga Genc Kondi Këshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli, në një intervistë për nje agjenci lajmesh pohon se "tashmë Shqipëria hyn në një fazë të re bashkëpunimi me Fondin Monetar Ndërkombëtar, për faktin se kemi dalë nga statusi i vendeve të varfra TIRANE-Qeveria shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.589Z

Suzana Guxholli: Qeveria risolli në fuqi faturat afrofe të energjisë elektrike

14-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSRama, taske-force për energjinë, reagon PDPartia Demokratike ka reaguar pas mbledhjes së grupit taske-forcë nga qeveria për energjinë elektrike. Sipas PD-së Rama në vend që t’iu kërkonte llogari administrator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.543Z

Guxholli: Perballem me sulm te qellimshem mediatik

Keshilltarja ekonomike e Kryeministrit, Suzana Guxholli, ka reaguar dje mbi nje shkrim te botuar ne gazeten Shekulli, ku thote se eshte bere nje sulm i qellimshem lidhur me gjendjen e saj pasurore. "Ato cka thuhen ne gazete jane shpifje dhe intriga te frymezuara e te nxitura nga ish-bashkeshorti im

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.187Z

Guxholli: Kompania eshte rekomanduar nga kryebashkiaku i Fierit

Pas publikimit te lajmit per arrestimin e ish-ministrit peruan dhe akuzave te opozites, se ai eshte strehuar ne Shqiperi si biznesmen dhe ka gjetur ketu mbeshtetjen e qeverise, ka ardhur edhe reagimi i keshilltares se kryeministrit per ceshtjet ekonomike Suzana Guxholli. Nepermjet nje deklarate te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.507Z

Guxholli: “Bashkëpunimi ekzekutiv- investitorët vendas ka shënuar progres në favor të të dy palëve”

05-02-2012 / Gazeta 55 Zhvillimi i biznesit shqiptar, flet këshilltarja e Kryeministrit, Suzana GuxholliBizneset shqiptare nuk janë më pa vizion, sikurse ishin disa vite më parë. Idetë dhe projektet e tyre kanë çuar deri në krijimin e një ref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.993Z

Guxholli Shqiperia te mos tejkaloje borxhin publik

Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë, Suzana Guxholli flet në abc news pas seminarit “ Bota 2012, Risi, Rritje, Ndryshim”, cili u zhvillua në Francë, ku merrte pjesë edhe kryeminstri Berisha. Ajo tha se: “Shqipëria u përfaqës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama