Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.589Z

Suzana Guxholli: Qeveria risolli në fuqi faturat afrofe të energjisë elektrike

14-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSRama, taske-force për energjinë, reagon PDPartia Demokratike ka reaguar pas mbledhjes së grupit taske-forcë nga qeveria për energjinë elektrike. Sipas PD-së Rama në vend që t’iu kërkonte llogari administrator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.543Z

Guxholli: Perballem me sulm te qellimshem mediatik

Keshilltarja ekonomike e Kryeministrit, Suzana Guxholli, ka reaguar dje mbi nje shkrim te botuar ne gazeten Shekulli, ku thote se eshte bere nje sulm i qellimshem lidhur me gjendjen e saj pasurore. "Ato cka thuhen ne gazete jane shpifje dhe intriga te frymezuara e te nxitura nga ish-bashkeshorti im

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.187Z

Guxholli: Kompania eshte rekomanduar nga kryebashkiaku i Fierit

Pas publikimit te lajmit per arrestimin e ish-ministrit peruan dhe akuzave te opozites, se ai eshte strehuar ne Shqiperi si biznesmen dhe ka gjetur ketu mbeshtetjen e qeverise, ka ardhur edhe reagimi i keshilltares se kryeministrit per ceshtjet ekonomike Suzana Guxholli. Nepermjet nje deklarate te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.507Z

Guxholli: “Bashkëpunimi ekzekutiv- investitorët vendas ka shënuar progres në favor të të dy palëve”

05-02-2012 / Gazeta 55 Zhvillimi i biznesit shqiptar, flet këshilltarja e Kryeministrit, Suzana GuxholliBizneset shqiptare nuk janë më pa vizion, sikurse ishin disa vite më parë. Idetë dhe projektet e tyre kanë çuar deri në krijimin e një ref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.993Z

Guxholli Shqiperia te mos tejkaloje borxhin publik

Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë, Suzana Guxholli flet në abc news pas seminarit “ Bota 2012, Risi, Rritje, Ndryshim”, cili u zhvillua në Francë, ku merrte pjesë edhe kryeminstri Berisha. Ajo tha se: “Shqipëria u përfaqës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.557Z

Guxholli: Taksa e sheshtë për të zhvilluar ekonominë

09-04-2012 / Gazeta 55 Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë rrëzon propozimin e socialistëve për taksimin progresiv  Këshilltarja e kryeministrit për Ekonominë, Suzana Guxholli kundërshton programin e socialistëve për ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.125Z

Guxholli: Fenomeni “Pango” do shpërthente njëherë

 Këshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli e konsideron si fenomen skandalin e publikuar pak ditë më parë përmes një videoje të ish-ministrit të Kulturës, Ylli Pango dhe një vajze, e cila aplikonte në ministri për punë. Duke folur në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, këshillt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama