Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.993Z

Guxholli Shqiperia te mos tejkaloje borxhin publik

Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë, Suzana Guxholli flet në abc news pas seminarit “ Bota 2012, Risi, Rritje, Ndryshim”, cili u zhvillua në Francë, ku merrte pjesë edhe kryeminstri Berisha. Ajo tha se: “Shqipëria u përfaqës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.557Z

Guxholli: Taksa e sheshtë për të zhvilluar ekonominë

09-04-2012 / Gazeta 55 Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë rrëzon propozimin e socialistëve për taksimin progresiv  Këshilltarja e kryeministrit për Ekonominë, Suzana Guxholli kundërshton programin e socialistëve për ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.125Z

Guxholli: Fenomeni “Pango” do shpërthente njëherë

 Këshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli e konsideron si fenomen skandalin e publikuar pak ditë më parë përmes një videoje të ish-ministrit të Kulturës, Ylli Pango dhe një vajze, e cila aplikonte në ministri për punë. Duke folur në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, këshillt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.185Z

Suzana Guxholli: Biznesmeni Augusto Blacker Miller u rekomandua nga Bafjar Zeqo, banon te Kullat e Fidel Yllit

12-01-2013 / Gazeta 55 Këshilltarja për çështjet ekonomike e Kryeministrit znj.Suzana Guxholli u përgjigjet akuzave të Partisë Socialiste, lidhur me “arrestimin” në Shqipëri të një ish ministri peruan. Lajmi i ditës n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.351Z

Guxholli: Opozita, xheloze për kredinë 3.2 miliardë euro

Financimet e huaja q qeveria ka arritur t siguroj nga bankat dhe institucione t rndsishme financiare nuk e dmtojn aspak ekonomin, por prkundrasi i japin vendit nj zhvillim thelbsor dhe mjaft t rndsishm. Kshtu u shpreh Kshilltarja e Kryeministrit pr Ekonomin Suzana Guxholli, duke hedhur posht akuzat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.547Z

Guxholli, prona dhe aksione në ndërmarrjen “Partizani”

TIRANE- Suzana Guxholli, këshilltarja ekonomike e kryeministrit Sali Berisha, ka arritur ti marrë bashkëshortit të saj një pasuri të konsiderueshme por që në fakt,ajo mendohet se nuk e ka deklaruar atë në deklaratën e pasurisë depozituar n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.100Z

Guxholli: Akuzat ndaj meje, jane trillime dhe dashakeqe

Ka reaguar menjehere keshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli, mbi artikullin e nje te perditshmeje, diten e djeshme me titull "Dy keshilltare te Berishes, seksere ne koncesione prej miliona eurosh". "Jam ndjere plotesisht e befasuar kur pashe se mengjesin e dites se shtune, te dates 02.05.2009

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama