Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.557Z

Guxholli: Taksa e sheshtë për të zhvilluar ekonominë

09-04-2012 / Gazeta 55 Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë rrëzon propozimin e socialistëve për taksimin progresiv  Këshilltarja e kryeministrit për Ekonominë, Suzana Guxholli kundërshton programin e socialistëve për ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.125Z

Guxholli: Fenomeni “Pango” do shpërthente njëherë

 Këshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli e konsideron si fenomen skandalin e publikuar pak ditë më parë përmes një videoje të ish-ministrit të Kulturës, Ylli Pango dhe një vajze, e cila aplikonte në ministri për punë. Duke folur në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, këshillt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.185Z

Suzana Guxholli: Biznesmeni Augusto Blacker Miller u rekomandua nga Bafjar Zeqo, banon te Kullat e Fidel Yllit

12-01-2013 / Gazeta 55 Këshilltarja për çështjet ekonomike e Kryeministrit znj.Suzana Guxholli u përgjigjet akuzave të Partisë Socialiste, lidhur me “arrestimin” në Shqipëri të një ish ministri peruan. Lajmi i ditës n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.351Z

Guxholli: Opozita, xheloze për kredinë 3.2 miliardë euro

Financimet e huaja q qeveria ka arritur t siguroj nga bankat dhe institucione t rndsishme financiare nuk e dmtojn aspak ekonomin, por prkundrasi i japin vendit nj zhvillim thelbsor dhe mjaft t rndsishm. Kshtu u shpreh Kshilltarja e Kryeministrit pr Ekonomin Suzana Guxholli, duke hedhur posht akuzat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.547Z

Guxholli, prona dhe aksione në ndërmarrjen “Partizani”

TIRANE- Suzana Guxholli, këshilltarja ekonomike e kryeministrit Sali Berisha, ka arritur ti marrë bashkëshortit të saj një pasuri të konsiderueshme por që në fakt,ajo mendohet se nuk e ka deklaruar atë në deklaratën e pasurisë depozituar n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.100Z

Guxholli: Akuzat ndaj meje, jane trillime dhe dashakeqe

Ka reaguar menjehere keshilltarja e kryeministrit, Suzana Guxholli, mbi artikullin e nje te perditshmeje, diten e djeshme me titull "Dy keshilltare te Berishes, seksere ne koncesione prej miliona eurosh". "Jam ndjere plotesisht e befasuar kur pashe se mengjesin e dites se shtune, te dates 02.05.2009

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.482Z

Çmimi i energjisë, Guxholli: Marrëveshja me FMN parashikon rritje në qershor

Qytetarët shqiptarë duket se nuk do ti shpëtojnë rritjes së çmimit të energjisë dhe pse qeveria herë pas herë përmes Ministrit të Energjisë ka tentuar të hedhë poshtë këtë fakt. Suzana Guxholli, ish-këshilltare e Kryeministrit Berisha gjatë qeverisjes së djathtë, eksperte ekono

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama