Rezultate te kerkimit per termin: +Suzana +Guxholli

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.826Z

Suzana Guxholli - Nga fabrika e qelqit në Kryeministri

Sonila MerolliGjithmonë ka dashur të bëj 100 gjëra njëherësh dhe ashtu ka ndodhur. Një adet që Suzana Guxholli e ruan edhe sot. Madje në vegjëli e kapte një “lakmi” për të përpirë gjithçka që i dilte para syve. “Kur diçka më pëlqente, më kapte një lloj ankthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.746Z

Suzana Guxholli, këshilltarja e Kryeministrit për Ekonominë

26-01-2012 / Gazeta 55 Guxholli: Shqipëria përballon me sukses krizën“Shqipëria ka patur një sjellje të shëndetshme dhe të suksesshme në këtë kohë krizash dhe sot është një ndër ekonomitë e rralla që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.869Z

Guxholli: Shqipëria, ndër vendet më atraktive për biznes

Shqipria renditet ndr vendet m atraktive n bot pr t trhequr investimet e huaja. Kshtu sht shprehur Kshilltarja e Kryeministrit pr Ekonomin, Suzana Guxholli duke ju referuar raportit m t fundit t kompanis m me emr n bot pr konsulencat ekonomike "A.T. Kerni", e cila, prsa i prket klims s biz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.218Z

Guxholli Shqiperia model ekonomik te suksesshem

Këshilltarja e kryeministrit për ekonominë, Suzana Guxholli, gjatë një bisede në studion e ABC News ka theksuar se modeli ekonomik i Shqipërisë është një model i suksesshëm. Guxholli deklaroi se në këto vite interesi i investito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.555Z

Guxholli: Buxheti i 2011 më i larti i viteve të kaluara

Rritja e standardit t jetess po ashtu dhe infrastruktura, nprmjet projekteve t mdha q do investohen, do jen dy prej prioriteteve kryesore n buxhetin e e vitit 2011. Kshilltarja e Kryeministrit pr Ekonomin Suzana Guxholli thot se edhe n kt buxhet, rritja e pagave dhe pensioneve, po ashtu dhe mbshtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.098Z

PROFIL/ Dritë-hijet e Suzana Guxhollit, ish-këshilltares së akuzuar të Berishës

Suzana Guxholli është e para grua që do hetohet për abuzim me fondet publike pas denoncimit të Ministrisë së Energjetikës. Doktore në ekonomi që në vitin 1992, 60-vjeçarja që ka dhënë mësim në katedrën e Universitetit të Tiranës, gjatë qeverisjes 8-vjeçare  të Partisë Dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.026Z

Guxholli: Si do të shpërndahet buxheti 2011

N buxhetin e vitit 2011 jan parashikuar shkurtime administrative pa prekur ecurin e administrats. Aktualisht, buxheti pr vitin e ardhshm po prgatitet nga Ministria e Financave pr t'u paraqitur n qeveri m 1 shtator. Rritja e standardit t jetess po ashtu dhe infrastruktura, nprmjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama