Rezultate te kerkimit per termin: +Tabu

Total: 2204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.938Z

Vendet që nuk e preferojnë kontaktin fizik gjatë përshëndetjes

A e përshëndesni një të huaj duke e puthur në faqe, apo duke shtrënguar duart? Në një studim të kryer kohët e fundit, u pyetën 1300 burra e gra në lidhje me mënyrën e përshëndetjes. Rezultatet treguan se kur përshëndetesh me njerëzit më mirë të mbarosh punë me një shtrëngim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.970Z

FOTOT/ Gazetarja myslimane thyen tabutë: Me ferexhe në revistën pornografike!

Një gazetare myslimane ka pushtuar kopertinën e revistës pornografike Playboy. Por ajo nuk ka dalë si gjithë modelet e tjera, që shfaqin hiret në revistën më të njohur në botë për meshkuj. Gazetarja Noor Tagouri, 22 vjeç, libiano-amerikane, ka pozuar me ferexhe duke thyer kështu nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.515Z

Përleshje në Gramsh, arrestohen 3 tifozë

 Nuk është mbyllur pa probleme edhe derbi tjetër i Prefekturës së Elbasanit, mes Gramshit dhe Elbasanit. Nëse në fushën e lojës nuk janë kaluar asnjëherë caqet e fair-play, ndryshe ka ndodhur në shkallët e stadiumit. Konfrontimi i mes tifozëve parë ka ardhur në fillim të ndesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.206Z

Luçi, konsulta me Hasan Liken per Vllaznine

Rolan Luçi, trajneri i Vllaznise, thyen nje “tabu” te mentalitetit shqiptar. Edhe pse dikujt mund t’i duket disi e çuditshme, tekniku i ri demonstron nje mentalitet perendimor, duke e servirur si diçka normale. Paraditen e se enjtes, Luçi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.938Z

10% e adoleshentëve, marrëdhënie seksuale në moshë të hershme

10% e adoleshentëve kanë kryer marrëdhënie seksuale në moshë të hershme dhe kjo statistikë i referohet të prekurve me sëmundje seksualisht të transmetueshme, sepse realisht numri është disa herë më i madh. Të martohesh 13 vjeç është një nga vendim, më së shumti i imponuar nga f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.874Z

Resler, kritika atyre që duan daljen e Greqisë nga euro

GJERMANI- Zëvendëskancelari gjerman Philip Resler sulmoi ata të cilët kërkojnë dalje të Greqisë nga eurozona. Z. Resler, i cili gjithmonë ka qenë i ashpër me Greqinë, dhe muajin e kaluar deklaroi se dalja e saj nga euro nuk është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.027Z

Ligji per nje femije te vetem ne Kine

Ka nisur si një histori e kronikave rozë ajo e regjisorit kinez me famë ndërkombëtare Zhang Jimou, i cili është përfolur gjithnjë për historitë e tij të shumta të dashurisë. Sipas mediave kineze, ai ka katër lidhje të q&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama