Rezultate te kerkimit per termin: +Tahirit

Total: 4693
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.873Z

PD kerkon largimin e Tahirit

0 brbr SSSAbrASS brbrPartia Demokratike ka kerkuar serish largimin e Saimir Tahirit nga detyra e Ministrit te Brendshem dhe venien e tij perpara drejtesise per akuzat qe opozita thote se e implikojne ate ne trafikun e drogesbrbr brbrSipas demokrateve provat dhe deshmite e ish 8211 Shefit te Antidro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.780Z

Rrezohet padia e Dashamir Tahirit

p styletext-align justifyPas deshtimit ne Kolegjin Zgjedhor ish-deputetit Dashamir Tahiri iu rrezua edhe kerkes padia bere ne Gjykaten Administrative kunder vendimit te Komisionit Qendror te Zgjedhjeve qe i hoqi mandatin Ish-deputeti i Partise Demokratike kerkonte pezullimin e ekzekutimit te vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.940Z

FOTOT/ Qytetarët shënojnë numrin e Tahirit

Prej ditësh në komisariatet e Tiranës e në mjedise të tjera pritëse është afishuar numri personal i ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.   Një gjest që tërheq vëmendjen e qytetarëve, të cilët siç duket edhe në fotot e mbajnë shënim atë. Nëse nuk hasin probleme me zyrtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.354Z

Debat per SMS e Tahirit

shte shoqeruar me debate dhe akuza te ndersjellta per pergjime te paligjshme raportimi i Ministrit te Brendshem Sajmir Tahiri ne Komisionin Hetimor per levizjet ne polici Per rreth pese ore kreu i Ministrise se Brendshme ka dhene sqarime mbi emerimet e shume drejtuesve te policise si dhe shkarkimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.024Z

Prokuroria pushon hetimet ndaj babait të Sajmir Tahirit

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet ndaj babait të deputetit socialist, Sajmir Tahiri. Bashkim Tahiri u arrestua me bujë nga Policia e Shtetit, që deklaroi se kishte goditur një rrjet të kontrabandës së ilaçeve. Por siç raporton Shqip, prokuroria mbeti e befasuar nga n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.102Z

FOTOT/ Tatuazhi misterioz në gjurin e Saimir Tahirit

Në ndeshjen mes ambasadorëve dhe ministrave e deputetëve shqiptarë, ajo që ka rënë në sy ishte tatuazhi i ministrit të Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri. Tahiri ka ekspozuar aksidentalisht tatuazhin mbi gjurin e tij të djathtë, në të cilin shihet qarte një piramidë dhe në të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.336Z

Berisha: Atentati ishte për mikun e Saimir Tahirit

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se atentati i mbrëmshëm ishte ndaj Elvis Gaçajt, mik i ngushtë i Saimir Tahirit. Kështu të paktën e informon një qytetar dixhital ish-kryeministrin. "Zoti Berisha, ju lutem publikojeni që sot iu bë atentat Elvis Gacajt, mikut të ngushtë të Saimir Ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama