Rezultate te kerkimit per termin: +Tai

Total: 142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.285Z

Djema, mos e kruani me këtë vajzën

Me staturën e saj dhe syze, Germaine Yeap mund të duket sikur është një studente që mëson shumë. Por në fakt 30- vjeçarja është një kampione në muai- tai dhe në këtë video u punon një rreng dy instruktorëve në një palestër në Malajzi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.622Z

Revista AS propozon rroba banjo me gjoks përjashta

Pak ditë më parë në ambientet e kompleksit “Mai Tai” stafi i revistës AS organizoi festën e dy vjetorit të revistës. Ishin të ftuar kryesisht personazhe të njohur, kontigjenti i personazheve të kësaj reviste dhe të të gjitha mediave. Stine këndoi në këtë eveniment disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Ilir Dashi kapet mat ne pishina

Eshte kapur mat ndersa pasditen e djeshme ka preferuar te shijoje ujin e fresket te pishinave. E kemi fjalen per Ilir Dashin, nje prej drejtuesve te LSI-se dhe njekohesisht i njohur ne kryeqytet edhe si biznesmen. Ndersa se bashku me familjen ka zgjedhur kompleksin “Mai Tai” per te kaluar disa o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Ndoka: Brenda PDK-s nuk ekziston asnj lloj krize

Kryetari i Partis Demokristiane, Nard Ndoka, ka mohuar krizn e prfolur Brenda partis q ai drejton. N nj prononcim pr media tai u shpreh se "brenda PDK-s nuk ka asnj prplasje reale". Sipas tij, nuk ka asnj lloj problemi n PDK, as me grupin parlamentar dhe as me kryesin e ksaj partie. Jan dizinformim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.771Z

Fundjavat e deputetëve Leonard Solis dhe Hamit Kosta

 Edhe se nuk është mbyllur akoma ky sezon parlamentar, pasi dihet se punimet mbyllen në fund të korrikut, duket se disa deputetë përfitojnë nga fundjavat për t’u freskuar në det apo pishina. Kësaj here paparaci ynë ka fiksuar dy syresh, deputetin e PBDNJ dhe ish-ministrin e Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.379Z

DiCaprio harron të dashurën në festë dhe largohet me 20 modele

Aktori më i pëlqyer i shume femrave, Leonardo DiCaprio, është në qendër të vëmendjes shumë shpesh pasi që ai braktisë festat me modele të shumta. Kësaj radhe ai ishte i pranishëm në eventin e artit “Art Basel Miami&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.766Z

Rusi, vritet ish-kampioni i botes ne tai boks

Eshte vrare me arme zjarri ne Moske ish-kampioni i botes ne stilin e boksit tajlandez, Musslim Abdullaiev. Lajmin e bejne te ditur agjencite ruse, sipas te cilave hetuesit dyshojne per nje vrasje me pagese edhe pse ende nuk eshte ngritur skenari i sakte. Sipas burimeve, trupi i 27 vjeca

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama