Rezultate te kerkimit per termin: +Tani

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.119Z

Topi nga Vlora: Nderime për Ismail Qemalin. Tani jemi dy shtete me të njëjtat ndjesi e aspirata

Share Ndërsa kryeministri Sali Berisha, kryetarja e Kuvendit dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, kanë përkujtuar 99 vjetorin e Pavarësisë në Tiranë, presidenti Bamir Topi është nisur për në Vlorë, për të marrë pjesë në festime pikërisht në qytetin e Flamurit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.779Z

Legalistët tani mendojnë se Berisha gaboi me faljen e detit Greqisë, me CEZ-in dhe helikopterët francezë

Ata kanë qeverisur bashkë për tetë vite, por duket se legalistët kanë vendosur që të flasin kundër atyre që i quajnë gabime të mazhorancës së djeshme. Kryetari i ri i PLL, Sulejman Gjana, thotë në një intervistë për Shekullin se Edi Rama nuk duhet të bëjë gabimet që bëri S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.245Z

Mafia ruse kthehet në tenis, tani në takimet e femrave

Presidenti i WTA-së, Lerri Skot, ka shprehur shqetësimin se tenisi i femrave mund të përfundojë shumë shpejt në shënjestrën e krimit të organizuar, duke përfshirë edhe mafien ruse. Ai ka bërë të ditur në një intervistë për BBC-në se disa lojtareve u është kërkuar që të humbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.065Z

Katastrofa, 5 milionë fuçi nafte të derdhura deri tani në Gjirin e Meksikës

Uashington, 3 Gusht, NOA Derdhja e naftës që helmoi Gjirin e Meksikës muajt e fundit është konsideruar si katastrofa ekologjike më e keqe e ndodhur ndonjëherë, ku sipas një studimi të fundit, ajo është shoqëruar me derdhjen e plot 5 milionë fuçive naftë e papërpunuar direkt në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.659Z

PD: Debati Berisha – Rama, në 2013-ën, tani është koha të fokusohet vëmendja te reformat

03-10-2011 / Gazeta 55 Mustafaraj: S’do ishte e përshtatshme për Partinë Demokratike të ndikonte në Kongresin e ardhshëm të Partisë së zotit RamaPartia Demokratike reagoi sot lidhur me ftesën e Edi Ramës për debat me kryeministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.287Z

Të pasmet e Coco-s tani do të dalin në TV (FOTO)

Deri më tani fotot e saj i kemi parë vetëm në Twitter. Coco është bërë e famshme pikërisht për shkak të të pasmeve të saj. Tani ajo do ketë në dispozicion një show televiziv të sajin për të treguar atë që ka çmendur botën. Bashkëshortja e rapper-it Ice T do të ketë një rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.235Z

Shtohet popullsia myslimane në botë Tani 1 në 4 banorë e praktikojnë këtë fe

Britania e Madhe ka 1.647.000 myslimanë, që përbëjnë edhe 2.7% të popullsisë së saj, krahasuar me 2.45% të popullsisë myslimane të Europës. Këto janë vetëm disa nga shifrat e një raporti të fundit të një institucioni sondazhesh shumë të famshëm amerikan, PEË, i cili jep një n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama