Rezultate te kerkimit per termin: +Tani

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.394Z

Feith: S'ka zgjedhje tani per tani

Shefi i Zyres Nderkombetare Civile ne Kosoves, Piter Feith, ka deklaruar ne nje interviste per Radio Evropa e Lire se tani per tani nuk mund te kete zgjedhje ne Kosoves. Por ai nuk perjashton mundesine e mbajtjes se tyre prej tani e deri ne perfundim te mandatit katervjecar. "Mund te kete zhvillime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.394Z

Feith: Tani për tani nuk ka zgjedhje

Prishtinë - Përfaqësuesit Civil Ndërkombëtar në Kosovë, Piter Feith ka deklaruar se nuk do të ketë zgjedhjet tani për tani, por nuk përjashtohet mundësia e mbajtjes së tyre deri në përfundim të mandatit katërvjeçar të Kuvendit dhe Qeverisë. Në një intervistë për REL Feith ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.347Z

Vepro tani!

ALEKSANDER ARVIZU Gjatë kohës sime në vendin tuaj të bukur jam shfaqur përpara kamerave disa herë për të thënë se në këndvështrimin tim asnjë vend nuk ka bërë më shumë përparim në 21 vitet e shkuara se sa Shqipëria. Kjo ka të bëjë me shpirtin e pamposhtur të shqiptarëve kud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.830Z

2016, PO TANI?!

Ilir Yzeiri Viti që sapo ka nisur nuk ka asnjë shenjë që do të jetë i ndryshëm nga ai që kaluam sa i takon asaj që pritet të ndodhë në këtë vend. Viti që shkoi, sidomos në çastin e ndërrimit, la një shenjë të mirë, veçanërisht në Tiranë, por edhe në qytete të tjera, si Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.712Z

Ministri Alfano: Shengeni është i sigurt të paktën tani për tani

Ministri i Brendshëm i Italisë, Angelino Alfano tha se Shengeni është i sigurt tani për tani. Deklarata e Alfanos u bë në fund të takimit për të ardhmen e Shengenit. Në fund të kësaj dite pune Shengen është e sigurt, të paktën tani për tani”, u shpreh Alfano. Po ashtu Alfano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.596Z

Po tani çfarë?

A është përgjigja negative në referendum edhe një jo për euron? A do të ketë negociata të tjera? Shteti grek ka nevojë emergjente për para, sepse ai de facto ka falimentuar. Në Bruksel nuk ka pozicionime zyrtare të tri institucioneve, të cilat me muaj të tërë kanë negociuar pa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.977Z

Tani u bë boll

Nga Erjon Braçe   Tani u be boll! Dhe eshte “boll” per te gjithe. Duke nisur nga bankat. Ngjarja e djeshme, risjell ne vemendje faktin e sterthene se bankat nuk mbrojne informacionin brenda tyre. Ne menyre te perseritur, nuk mbrojne informacionin. As ne rruge elektronike e as n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama