Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
Flonja Kodheli: Çdo rol më çon një hap përpara
  • 2015-02-23

Flonja Kodheli: Çdo rol më çon një hap përpara

"Ne nuk ishim thjesht në Berlinale, por mbi të gjitha në garën zyrtare të Festivalit. Sigurisht që unë si aktore të kem rolin e bashkëprotagonistes në një film që bën pjesë pra në këtë garë kaq të rëndësishme, e konsideroj si një pikë të fortë në karrierën time modeste. D

Ja çfarë duhet të dini për natën e çmimeve “Oscar 2015”
  • 2015-02-22

Ja çfarë duhet të dini për natën e çmimeve “Oscar 2015”

Ngjarja më e rëndësishme e botës së kinemasë, ceremonia e 87-të e çmimeve “Oscar 2015”, që sjell 60 filma të nominuar në 24 kategori, vjen në Digitalb nën prezantimin e Neil Patrick Harris dhe me koment origjinal në

Mungesa e stadiumit Tirana-Flamurtari ne Elbasan Arena
  • 2015-01-29

Mungesa e stadiumit Tirana-Flamurtari ne Elbasan Arena

Tirana ndryshon perkohesisht shtepi pasi punimet ne Qemal Stafa dhe Selman Stermasi nuk jane mbyllur endebr br Ndeshjen e pare te fazes se trete kunder Apolonise skuadra bardheblu e zhvilloi ne Niko Dovana edhe pse ishte skuadra pritese por drejtuesit kane vendosur qe ekipi i Maganit te transferoh

Ne rinkostruksion dy stadiumet e kryqeqytetit
  • 2015-01-20

Ne rinkostruksion dy stadiumet e kryqeqytetit

0 brbr brbrTirana do te luaje ndeshjen e pare pas pushimit dimeror me Apoloninebrbr brbrSipas kalendarit

Qemal Stafa nuk do te jete gati per startin e fazes se trete
  • 2015-01-18

Qemal Stafa nuk do te jete gati per startin e fazes se trete

Stadiumi Qemal Stafa nuk do te jete gati per javen e pare te fazes se trete duke qene se punimet per te shtruar tapetin e gjelber nuk kane shkuar sipas parashikimeve Kete e konfirmon vete drejtori i stadiumit Eduard Prodani i cili ben te ditur se gjithcka vjen per shkak te kushteve klimaterikebr br

Halili Selman Stermasi gati me 15 shkurt per Tiranen
  • 2015-01-08

Halili Selman Stermasi gati me 15 shkurt per Tiranen

Selman Stermasi nuk do te jete me nje stadium i rrenuar ne zemer te kryeqytetit por nje impiant multifunksional dhe teresisht i rikonstruktuar fale investimit te klubit te Tiranes qe ka menduar ti riktheje shkelqimin e dikurshem ashtu si dhe funksionalitetin nje stadiumi te braktisur nga te gjithebr

Fustanet më të shtrenjtë të tapetit të kuq |FOTO
  • 2014-12-10

Fustanet më të shtrenjtë të tapetit të kuq |FOTO

Transmetuar më 10.12.2014 - 11:29 Me ankthin e shkaktuar nga tapeti i kuq i çmimeve të mëdha të Academy Awards, lidhet edhe pamja e disa prej divave më të famshme në ceremoninë e çmimeve Oscar. Por shpesh çmimi i veshjes p