Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
No Pic available
  • 2016-11-15

Obama miku i ri i Athinës

Me ardhjen e Obama-s në Athinë, Ciprasi shpreson për një mesazh të qartë në adresë të Berlinit. Por Obama nuk mund të influencojë shumë për t’u vënë gjërat në lëvizje, edhe sikur të angazhohet për lehtësimin e borxheve. Për partinë e majtë në pushtet vizita historike

ShqipëriIzrael do të luhet në stadiumin Loro Boriçi
  • 2016-10-28

ShqipëriIzrael do të luhet në stadiumin Loro Boriçi

Loro Boriçi do të mbetet shtëpia e Kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit konfirmoi se ndeshja e 12 Nëntorit ndërmjet kuqezinjve dhe Izraelit, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2018, do të luhet në Shkodër.Asnjë ndryshim plani apo stadiumi. Shqipëria do të vazhdojë të luaj

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja  imazhet e tuneleve të komunizmit
  • 2016-10-24

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja imazhet e tuneleve të komunizmit

Sistem ajrimi, gjeneratorë, tunele dhe dalje të brendshme nëntokësore në Ministrinë e Punëve të Brendshme (në dy godina të sajat), dalje pranë kinema Millenium, dalje pranë Ministrisë së Mbrojtjes dhe jo vetëm. Një pallat sekret larg syve të publikut e krejt afër qendrës. Strehi

No Pic available
  • 2016-10-23

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja imazhet e tuneleve të komunizmit

Sistem ajrimi, gjeneratorë, tunele dhe dalje të brendshme nëntokësore në Ministrinë e Punëve të Brendshme (në dy godina të sajat), dalje pranë kinema Millenium, dalje pranë Ministrisë së Mbrojtjes dhe jo vetëm. Një pallat sekret larg syve të publikut e krejt afër qendrës. Streh

Mbyllet stadiumi Loro Borici
  • 2016-10-15

Mbyllet stadiumi Loro Borici

brbrVetem 45 dite nga inaugurimi stadiumi Loro Borici ka mbyllur dyert per ndeshjet e radhes ndersa skuadra e Vllaznise eshte ajo qe do te vuaje pasojat e ketij vendimi ne superligen shqiptare duke mos pasur mundesi te luaje perpara tifozeve te saj Federata Shqiptare e Futbollit eshte detyruar te be

Çfarë ka brenda rrethit të kuq? Mbi 60 mijë persona u hutuan
  • 2016-10-06

Çfarë ka brenda rrethit të kuq? Mbi 60 mijë persona u hutuan

Kjo foto është publikuar një ditë më parë në faqen Igmur dhe ka tërhequr vëmendjen e mbi 63 mijë personave. Pyetja në këtë rast është se çfarë ka brenda rrethit të kuq, siç jemi mësuar gjithmonë në të tilla raste. Shumë dhanë komente të ndryshme dhe pyetja se çfarë ka bre

No Pic available
  • 2016-09-19

Ariel Winter kopjon Kylie Jenner?

Tapeti i kuq është vendi ku çdo yll shkëlqen, dhe Ariel Winter nuk përbën përjashtim. Aktorja 18 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me një fustan tepër seksi ngjyrë argjendi që i tregonte format e saj trupore në ndarjen e Çmimeve Emmy në Los Anxhelos këtë të dielë. Megjithatë duke