Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
Peza 3 ditë nfest, Veliaj: Këtë vit si kurrë më parë
  • 2016-09-15

Peza 3 ditë nfest, Veliaj: Këtë vit si kurrë më parë

Edhe këtë vit Peza, për tre ditë me radhë do të kthehet në një vendtakimi për të gjithë ata që do duan të kujtojnë ditën historike të Konferencës së Pezës por edhe të argëtohen me aktivitete të ndryshme sportive dhe artistike si dhe të shijojnë në të njëjtën kohë bukurit

Shqipëri-Maqedoni, në 14:00 luhen minutat e mbetura
  • 2016-09-06

Shqipëri-Maqedoni, në 14:00 luhen minutat e mbetura

Ndodhi e pamendueshmja, ndeshja Shqipëri-Maqedoni, sfida e parë eliminatore e botërorit 2018 për kuqezinjtë, nuk mbyllet, gjithçka u ndërpre në minutën e 75 për shkaqe natyrore. Një rrebesh shiu i shoqëruar me erë të fortë ndërpreu në momentin më kulminant sfidën e Loro Boriçit,

No Pic available
  • 2016-09-01

Qendra e vëmendjes në Festivalin e Filmit në Venecia

Tapeti i kuq i Festivalit të Filmit në Venecia u ndriçua nga yjet e Hollywood. Por qendra e vëmendjes ishte padyshim aktorja italiane Francesca Cipriani, e cila kthehu kokat e të gjithëve mbrëmjen e së mërkurës. Bukuroshja 32 vjeçare, e cila parakaloi për premierën e La La Land kishte v

Republika po mbulohet nga kanabisi, ndërhyni sot!
  • 2016-08-27

Republika po mbulohet nga kanabisi, ndërhyni sot!

ROMEO GURAKUQI Letër e hapur drejtuar: Kryetarit të Kryesisë së Parlamentit të Republikës së Shqipërisë, Shkëlqesisë së Tij, Ilir Meta Kryetarit të Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë, Shkëlqesisë së tij, Edi Rama Për dijeni: Presidentit të Republikës së

Majlinda e një himni memec
  • 2016-08-09

Majlinda e një himni memec

Nga Enkel Demi Jam në Itali dhe e shijova pa masë fitoren e Majlinda Kelmendit në Olimpiadë, sepse në finale ajo mundi pikërisht Odette Giuffrida. Mediat e këtushme nuk lanë pa përmendur që është medalja e parë për Kosovën e natyrisht është historike që ky shtet i porsa njohur n

No Pic available
  • 2016-07-17

Narcizisti që na kërcënon të gjithëve

Nga Mark Almond Pallati 500 milionë euro i Presidenti të Turqisë Erdogan është më i madhi në botë. Ai është gjithashtu një monstruozitet. Tridhjetë herë më i madh se Shtëpia e Bardhë, të gjitha karriget e qeverive të aleatëve të Turqisë në NATO mund të përfshihen brenda sal

O sa mirë me qenë modest ohe ohe
  • 2016-06-25

O sa mirë me qenë modest ohe ohe

Udhëtimi i Kombëtares Shqiptare të Futbollit në Europian dhe imazhi pozitiv që la pas. Loja në fushë, tifozët shqiptarë në stadiume dhe jashtë saj marrin vlesësime pozitive nga mediat e huaja. Politika rrëmben "trofeun" e futbollistëve me orë të gjata fjalimesh dhe ceremoni të tepr