Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Total: 272
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.886Z

Glenn Close: Nuk i urrej çmimet Oscar

Kur mendojmë për aktorët që kanë merituar çmim Oscar, por kurrë nuk e kanë fituar atë, një nga emrat e parë që të vjen në mendje është Glenn Close.Aktorja ka qenë e nominuar pesë herë dhe nuk e ka marrë asnjëherë çmimin më të madh në botën e kinematografisë. Gjithsesi, Cl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.441Z

Loro Boriçi, gati ndërtimi i tribunës

Vllaznia Më në fund duket se po afron koha e ndërtimit të tribunës anësore të munguar të stadiumit “Loro Boriçi”. Ky është lajmi i fundit që mbërrin nga Shkodra, ku shumë shpejt pritet të aplikohet zbatimi i projektit të hartuar nga drejtuesit e klubit Vllaznia dhe atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.713Z

Qemal Stafa nuk do te jete gati per startin e fazes se trete

Stadiumi Qemal Stafa nuk do te jete gati per javen e pare te fazes se trete duke qene se punimet per te shtruar tapetin e gjelber nuk kane shkuar sipas parashikimeve Kete e konfirmon vete drejtori i stadiumit Eduard Prodani i cili ben te ditur se gjithcka vjen per shkak te kushteve klimaterikebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.877Z

Shkatërrohet plazhi i Currilave në Durrës

10/06/2009  Bashkia ka dhënë leje për ndërtime. Betonohet gjatë gjithë natës DURRES- Plazhi i vjetër i Durrësit tashmë ka vetëm emrin si i tillë. Një vendim i Bashkisë së Durrësit e ka tjetërsuar këtë pjesë të bregdetit të qytetit të njohur si plazhi i Currilave në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.041Z

Tapeti i kuq mallkimi i Jennifer Lawrence

Aktorja simpatike Jennifer Lawrence, ka qënë sërish në qëndër të vëmendjes së fotografëve këtë vit gjatë ndarjes së çmimeve Oscar në ambientet e Dolby Theatre në Los Angelos ku mbahej ceremonia, duke dhuruar një show mjaft interesant. 23 vjeçarja e veshur me një fustan të kuq t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.654Z

Perurohet tapeti i ri ne Loro Borici

Rikonstruktimi Ne impiantin e kryeqendres se veriut Loro Borici i pranishem per ndeshjen Vllaznia-Dinamo do te jete edhe presidenti i FSHF-se Armand Duka. Vizita e kreut te institucionit qe drejton futbollin lidhet me perurimin e tapetit te ri te fushes. Perpara startit te takimit njeshi i FSHF-se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.537Z

Në Loro Boriçi shtrohet tapeti i ri

2016-a e gjen me tapet të ri stadiumin "Loro Boriçi", i cili po i nënshtrohet një rikonstruksioni të plotë. Shtrimi i barit u krye për katër ditë, ndërsa kanë mbetur vetëm disa detaje të vogla për t'u përfunduar, raporton "TV Rozafa". Më pas do të nisë lidhja e barit me terrenin,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama