Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
No Pic available
  • 2016-02-29

Tapeti i Çmimeve Oskar, Ekspertët e modës: Duartrokitje për divat që guxuan në ngjyra

Ky është tapeti i kuq më i famshëm dhe më i ndjekur në mbarë botën. Eskpertët e modës kanë shumë për të folur për atë çka panë, fustane glamuroze, stoli të çmuara apo varëse rripa e çanta të guximshme. Stlisti dhe fashion dizajner Nick Verreos, i vlerësoi dhe duartrokiti yjet

Pse ky tapet sherri për Sekretarin e Shtetit Kerry
  • 2016-02-14

Pse ky tapet sherri për Sekretarin e Shtetit Kerry

Nga Preç Zogaj Vizitat e shtetarëve të lartë amerikanë në Shqipëri kanë kaluar gjithnjë si festa të proamerikanizmit tonë. Kështu do të ndodhë edhe me vizitën e nesërme të Sekretarit të Shtetit, John Kerry. Shumica dërrmuese e shqiptarëve e përjetojnë me emocion të veçantë

Foto: Nishani, bisedë të gjatë tek shkallët e avionit me Kerryn
  • 2016-02-14

Foto: Nishani, bisedë të gjatë tek shkallët e avionit me Kerryn

Presidenti i Republikës Bujar Nishani e ka pritur dhe jo vetëm ka shtrënguar duart, por ka zhvilluar takimin të pazakontë me Sekretarin Amerikan të Shtetit poshtë shkallëve të avionit. Duket se vonesa prej 45 minutash e Sekretarit Amerikan të Shtetit, John Kerry, bëri që ky i fundit të

Amandës i del “zogu” jashtë (Foto)
  • 2016-02-06

Amandës i del “zogu” jashtë (Foto)

Tapeti i kuq para audicioneve të Britain Got Talent në Birmingham gati sa nuk mori flake, me rastin e parakalimeve të anëtareve seksi të jurisë. Alesha Dixon dhe Amanda Holden bënë një parakalim të bujshëm, teksa kësaj të fundit i doli

Kush shkëlqeu në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve SAG?
  • 2016-01-31

Kush shkëlqeu në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve SAG?

Në ceremoninë e çmimeve SAG nuk janë diskutuar vetëm çmimet por si në çdo ceremoni të rëndësishme tapeti i kuq shndrinte nga fustanet dhe kostumet e yjeve të hollivudit. Shihni fotot për të parë se si janë veshur ata:

Shqipëria inaguron Loro Boriçin me një miqësore ndaj Kroacisë
  • 2016-01-14

Shqipëria inaguron Loro Boriçin me një miqësore ndaj Kroacisë

Shqipëria do të zhvillojë një miqësore luksi për përurimin e stadiumit "Loro Boriçi". Kroacia mund të jetë kundërshtari i Shqipërisë në mars, muaj në të cilin do të inaugurohet edhe stadiumi i ri në Shkodër. Ishte menduar Turqia si ekipi i parë kundërshtar që do të shkelte n

Video: Nuk ju del gjumi në mëngjes? Ja zgjidhja e shkencës
  • 2016-01-14

Video: Nuk ju del gjumi në mëngjes? Ja zgjidhja e shkencës

Zgjimi herët në mëngjes mund të jetë një obligim i vështirë për secilin prej nesh... Por, një pajisje e re me alarm është krijuar si zgjidhje e duhur për këtë problem. "The Ruggie", është një tapet i vogël me orë dhe alarm të programuar, të cilin mund ta ndaloni vetëm pasi t