Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
Miqësore me Kroacinë për të hapur dyert e Loro Boriçi-t
  • 2016-01-13

Miqësore me Kroacinë për të hapur dyert e Loro Boriçi-t

Shqipëria do të zhvillojë dy ndeshje miqësore në datat e lira në muajin mars dhe prej kohësh diskutimet janë përqendruar te Turqia dhe Polonia që mund të jenë ekipet kundërshtare për skuadrën e De Biazit. Por, së fundmi, në skenë është shfaqur edhe një skuadër tjetër. Kroaci

Femrat e famshme që shkëlqyen në tapetin e kuq të “Golden Globe” |FOTO
  • 2016-01-11

Femrat e famshme që shkëlqyen në tapetin e kuq të “Golden Globe” |FOTO

Transmetuar më 11.01.2016 - 13:17 Në ceremoninë e përvitshme të “Golden Globe”, në sajë të pamjes së tyre shkëlqyen femrat e famshme që parakaluan në tapetin e kuq. Nga dekolteja bujare e Lady Gaga, te fus

Loro Boriçi merr formë, punimet me ritëm të lartë
  • 2016-01-10

Loro Boriçi merr formë, punimet me ritëm të lartë

Një muaj më parë Bashkia e Shkodrës dhe Federata Shqiptare e Futbollit arritën marrëveshjen për menaxhimin e stadiumit "Loro Boriçi" duke ndezur dritën jeshile të vazhdimit të punimeve për rikonstruksionin e kompleksit. Menjëherë pas atij vendimi, punimet kanë rinisiur me ritëm të

Vllaznia prezanton Cungun, Ademi: Do kryejmë pagesat
  • 2016-01-10

Vllaznia prezanton Cungun, Ademi: Do kryejmë pagesat

Ekipi Bashkia premton se do të jetë korrekte në shlyerjen e detyrimeve të saj Gjak i ri në drejtimin teknik dhe atë administrativ te Vllaznia. Prezantimi i trajnerit të ri, Armando Cungu, është shoqëruar me ndryshimin në aspektin menaxhues të klubit ku është liruar nga detyra administr

Në Loro Boriçi shtrohet tapeti i ri
  • 2016-01-03

Në Loro Boriçi shtrohet tapeti i ri

2016-a e gjen me tapet të ri stadiumin "Loro Boriçi", i cili po i nënshtrohet një rikonstruksioni të plotë. Shtrimi i barit u krye për katër ditë, ndërsa kanë mbetur vetëm disa detaje të vogla për t'u përfunduar, raporton "TV Rozafa". Më pas do të nisë lidhja e barit me terrenin,

U dha premiera botërore e Star Wars, The Force Awakens
  • 2015-12-15

U dha premiera botërore e Star Wars, The Force Awakens

Filmi i shumëpritur i serisë Star Wars, The Force of Awaknes, pati premierën botërore në Los Angelos të Amerikës. Aktorët nga seritë e mëhershme, Harrison Ford, Mark Hamill e Carrie Fisher dhe të rinjtë që i janë shtuar kastës, John Boyega dhe Daisy Ridley, u panë në këtë ngjarje

Gjithë nuancat e bezhës |FOTO
  • 2015-12-12

Gjithë nuancat e bezhës |FOTO

Transmetuar më 12.12.2015 - 09:05 Bezha dhe nuancat e saj kanë pushtuar pasarelat e modës dhe jo vetëm, gardërobat e femrave janë orientuar drejt ngjyrave të zbehta. Ndryshe nga sezonet e mëparshme të dimrit, ku moda ishte e o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama