Rezultate te kerkimit per termin: +Tapeti

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] tapeti / docs[0] 278 / hits[0] 332 /
No Pic available
  • 2015-07-16

Falja e Namazit, Gurra: Gati infrastruktura, tapetin e porositëm nga Turqia

Edhe këtë vit besimtarët mysliman do të falin namazin në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Ky ritual njihet si falja e Bajramit  ku besimtarët kanë agjëruar për një muaj dhe festa e Fiter Bajramit është përmbyllja e agjërimit të tyre. Myftiu i Tiranës tha se është menduar në detaj

Zyrtare Tirana-Partizani te Premten ne oren 1900
  • 2015-03-12

Zyrtare Tirana-Partizani te Premten ne oren 1900

Tashme eshte zyrtare derbi mes Tiranes dhe Partizanit i vlefshem per javen e 24-t te kategorise superiore do te luhet te premten ne oren 1900 ne Qemal Stafabr br Dy klubet e kryeqytetit njoftuan nepermjet faqeve te tyre zyrtare qe kjo supersfide e futbollit shqiptar eshte shtyre vetem 24 ore edhe

Kopshti në ballkon, ja se çfarë tregon për ju
  • 2015-03-03

Kopshti në ballkon, ja se çfarë tregon për ju

Tendencë – Kultivimi i një kopshti perimesh në ballkon është kthyer në një trend që po i përfshin nga pak të gjithë: personazhet e spektaklit, pensionistët, shtëpiaket, të rriturit dhe të rinjtë. Jeni kurioz që të zbuloni se cili është ballkoni juaj ideal? Më poshtë do

Magani Shtyrja e derbit Tirana 8211 Partizani i sherben tifozeve
  • 2015-03-01

Magani Shtyrja e derbit Tirana 8211 Partizani i sherben tifozeve

0 brbr brbrDerbi i kryeqytetit eshte shtyre pas shume polemikave mes Tiranes dhe Partizanit se kur dhe ku do te luhejbrbr brbrNje vendim i tille sipas trajnerit te bardhebluve Gugash Magani i sherben vetem tifozeve te cilet do te kene mundesine ta ndjekin te shumte ne Qemal Stafabrbr brbrGugash Mag

Marko Caka, shqiptari më i ri i Hollivudit
  • 2015-02-27

Marko Caka, shqiptari më i ri i Hollivudit

Jeta e tij ngjan tamam me një skenar filmi që të bën të ëndërrosh. Një adoleshent që emigron në kërkim të famës, të cilën e mbërthen pas disa ndalesash dhe aventurash jete. Duke e kthyer edhe timonin e velat në dete të tjera, në pushtim të Amerikës, asaj të kinemasë dhe kodr

Tirana e Partizani vendosin Derbi luhet me 12 Mars
  • 2015-02-26

Tirana e Partizani vendosin Derbi luhet me 12 Mars

Nje kaos i vertete u shkaktua sot me derbin e kryeqytetit Sfida e parashikuar per tu luajtur ne Qemal Stafa u anulua per shkak se impianti i futbollit ne Tirane nuk eshte ende gati dhe se tapeti i ri i shtruar nuk mund te priste supersfiden e madhebr br Pas anulimit Tirana dhe Partizani nisen bise

Vendoset data. Ja kur luhet derbi Tirana-Partizani
  • 2015-02-25

Vendoset data. Ja kur luhet derbi Tirana-Partizani

Është bërë zyrtare sot në mesdite ndryshimi i axhendës për derbin e kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, i parashikuar të luhej të premten në oren 19:00. Ky ndryshim është bërë i detyrueshëm për shkak të mos gadishmerisë së stadiumit "Qemal Stafa" për të pritur të premten