Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.900Z

Tashme burre e grua

e Hene 29 Shtator 20141701 pm Ai nuk eshte me beqar kurse ajo eshte tashme zonja Clooney Fotot e para te ciftit e kane bere tashme xhiron e webeve Burre e grua zyrtarisht e me unaze ne dore br PausePlayPlayPrevNext br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.047Z

Shqiperia tashme e 48-ta

Shqiperia tashme e 48-ta E enjte 11 Prill 2013 1544 Shqiperia tashme e 48-taSuksesi ne Oslo ndaj Norvegjise dhe fitorja e thelle ne miqesore me Lituanine jane pasqyruar edhe ne renditjen e pergjithshme te FIFA-s per muajin prill per kombetaren shqiptare Kuqezinjte e drejtuar nga trajneri De Bia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.993Z

Juventusi tashme mendon Kasanon

Arber Hoxha Juventusi po mendon nje emer te madh per merkaton e veres dhe ideja e re e drejtuesve, me ne krye Ferrarin, eshte Antonio Kasano. Barezi, tashme qe ka gjetur formen, eshte bere i paarritshem edhe ne mes te te medhenjve. Ne fakt ate e do dhe Interi, Napoli dhe Milani. Sampdoria deshiron t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.910Z

Marcela tashme kthehet ne Carla Brunin braziliane

Brazil 4 Janar NOA - Edhe Brazili tashme ka CarlaBrunin ne versionin e zonjes se pare ne vend. Gjate ceremonise se perurimit tepresidentit RousseffDilma praneMichel Temer69 vjecu shfaqnjegruae bukurdheeleganteMarcela Tedeschi27-vjeceish-missSan Paolo e cila eshte e diplomuar ne ligj. Fotote saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.702Z

Shehu Zgjedhjet tashme fitohen me koalicion

Deputeti i PD-se flet per organizimin e demokrateve dhe elementet qe i sjellin sukses Deputetet e Partise Demokratike jane te mendimit se kjo parti ka nje organizim te mire pavaresisht kritikave te bera per sa i perket lenies pas dore te zgjedhjeve te brendshme dhe demokracise ne kete parti. Ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.135Z

Mjeket, tashme nen mbikeqyrjen e kamerave

Tashme bluzat e bardha do te jene nen monitorimin e kamerave gjate orarit te punes se tyre ne spitale. Projekti me i fundit i Ministrise se Shendetesise ka si qellim uljen e abuzimeve dhe mitmarrjen mes bluzave te bardha. Spitali i pare qe eshte perfshire ne projektin e ri eshte ai i Beratit, nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Data e pavaresise tashme eshte vendosur

Fatmir Limaj dhe Veton Surroi deklarojne se ata e dine daten kur Kosova do te shpalle pavaresine. Nenkryetari i PDK-se, Limaj, shprehet se tashme data eshte vendosur, por mbahet sekret per shkak se keshtu eshte rene dakord mes lidershipit shqiptar te Kosoves dhe partnereve nderkombetar, qe do te ndi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama