Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.047Z

Shqiperia tashme e 48-ta

Shqiperia tashme e 48-ta E enjte 11 Prill 2013 1544 Shqiperia tashme e 48-taSuksesi ne Oslo ndaj Norvegjise dhe fitorja e thelle ne miqesore me Lituanine jane pasqyruar edhe ne renditjen e pergjithshme te FIFA-s per muajin prill per kombetaren shqiptare Kuqezinjte e drejtuar nga trajneri De Bia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.993Z

Juventusi tashme mendon Kasanon

Arber Hoxha Juventusi po mendon nje emer te madh per merkaton e veres dhe ideja e re e drejtuesve, me ne krye Ferrarin, eshte Antonio Kasano. Barezi, tashme qe ka gjetur formen, eshte bere i paarritshem edhe ne mes te te medhenjve. Ne fakt ate e do dhe Interi, Napoli dhe Milani. Sampdoria deshiron t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.910Z

Marcela tashme kthehet ne Carla Brunin braziliane

Brazil 4 Janar NOA - Edhe Brazili tashme ka CarlaBrunin ne versionin e zonjes se pare ne vend. Gjate ceremonise se perurimit tepresidentit RousseffDilma praneMichel Temer69 vjecu shfaqnjegruae bukurdheeleganteMarcela Tedeschi27-vjeceish-missSan Paolo e cila eshte e diplomuar ne ligj. Fotote saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.702Z

Shehu Zgjedhjet tashme fitohen me koalicion

Deputeti i PD-se flet per organizimin e demokrateve dhe elementet qe i sjellin sukses Deputetet e Partise Demokratike jane te mendimit se kjo parti ka nje organizim te mire pavaresisht kritikave te bera per sa i perket lenies pas dore te zgjedhjeve te brendshme dhe demokracise ne kete parti. Ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.135Z

Mjeket, tashme nen mbikeqyrjen e kamerave

Tashme bluzat e bardha do te jene nen monitorimin e kamerave gjate orarit te punes se tyre ne spitale. Projekti me i fundit i Ministrise se Shendetesise ka si qellim uljen e abuzimeve dhe mitmarrjen mes bluzave te bardha. Spitali i pare qe eshte perfshire ne projektin e ri eshte ai i Beratit, nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Data e pavaresise tashme eshte vendosur

Fatmir Limaj dhe Veton Surroi deklarojne se ata e dine daten kur Kosova do te shpalle pavaresine. Nenkryetari i PDK-se, Limaj, shprehet se tashme data eshte vendosur, por mbahet sekret per shkak se keshtu eshte rene dakord mes lidershipit shqiptar te Kosoves dhe partnereve nderkombetar, qe do te ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.037Z

Da Silva: Tashme eshte Ronaldone!

"Nese Ronaldone do te kishte luajtur tre ore, ndoshta do te kishte mundesi te shenonte nje gol". Kjo qe batuta e presidentit te Brazilit, Luiz Inacio Lula da Silva, tifoz i deklaruar i Corinthians,i cili ka ironizuar kthimin ne fushe te Fenomenit, per 28 minuta ne takimin me ek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama