Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.235Z

Pengu im i vetem eshte djali i semure

Lodhja nga varferia dhe padrejtesite qe kane bere ne kurriz te saj tashme i kane lene vetem nje alternative qe ti jape fund jetes. E bindur ne ato qe thote vetem nje peng mendon se mund te lere ne kete bote te padrejte. shte djali i saj i semure per te cilin eshte e vetmja qe kujdeset. shte vetem im

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.282Z

Kryeministri pritet nga presidenti Napolitano

Kryeministri Berisha, gjate takimit me Presidentin e Italise, Giorgio Napolitano, i ka shprehur mirenjohjen me te thelle Italise, qeverise italiane dhe popullit italian per ndihmen dhe mbeshtetjen e jashtezakonshme qe i kane dhene Shqiperise ne 20 vitet e ndertimit te nje shoqerie demokratike dhe qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.282Z

Si supozohet kjo mënyrë që të zgjidhe problemet e popullit?

E keni vene re që partite opozitare në Shqiperi shpesh elementin kryesor të platformes se tyre apo të “alternatives” që ata paraqesin kane sharjet dhe akuzat ndaj kryeministrit, qofte tani, qofte në administrata të meparshme? Kjo dukuri berishezimi është bere tashme nje fare mbu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.298Z

“Kurum” firmos kontratën, sponsori i ri i Elbasanit

 Klubi i futbollit Elbasani i përfaqësuar nga presidenti Arben Laze dhe kryetari i Bashkisë së qytetit, Qazim Sejdini, kanë nënshkruar një kontrate sponsorizimi me kompaninë turke, Kurum International që do të jetë dhe sponsori gjeneral i skuadrës së futbollit për sezonin 2008-200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.693Z

Gerrard Gati per te udhehequr Angline ne Boteror

Kapiteni i perfaqesueses angleze Steven Gerrard insiston se ai eshte mire shpirterisht dhe eshte mese i afte per te udhehequr kombetaren e Tre Luaneve ne Boterorbr br Nje gabim i tij ne sfiden me Chelsea ishte nje nga arsyet qe Liverpooli humbi titullin ne Premier Leaguebr br Por pavaresisht kes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.480Z

Gate Mahmutaj prokuroria ne kerkim te provave

brbrNe Lazarat policia eshte futur ne diten e peste te aksionit ndaj kultivuesve te lendes narkotike por nga ana tjeter prokuroria eshte angazhuar ne nje tjeter drejtim ate te fiksimit te provave per te vertetuar akuzat ndaj te arrestuarve Ne oret e para te dites jane nisur drejt fshatit tashme te f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.455Z

Mediu Tarifat per ambalazhet do te reduktojne perdorimin e plastikes

/ / Tarifat e pastrimit te mbetjeve ne Shqiperi jane shume te uleta ne krahasim me ato europiane. Kjo ka bere qe menaxhimi i tyre te mos jete aspak ne nivelin e duhur. Por sipas ministrit te Mjedisit Fatmir Mediu ndryshimet ne legjislacion do te sjellin permiresim te situat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama