Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.910Z

Marcela tashme kthehet ne Carla Brunin braziliane

Brazil 4 Janar NOA - Edhe Brazili tashme ka CarlaBrunin ne versionin e zonjes se pare ne vend. Gjate ceremonise se perurimit tepresidentit RousseffDilma praneMichel Temer69 vjecu shfaqnjegruae bukurdheeleganteMarcela Tedeschi27-vjeceish-missSan Paolo e cila eshte e diplomuar ne ligj. Fotote saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.702Z

Shehu Zgjedhjet tashme fitohen me koalicion

Deputeti i PD-se flet per organizimin e demokrateve dhe elementet qe i sjellin sukses Deputetet e Partise Demokratike jane te mendimit se kjo parti ka nje organizim te mire pavaresisht kritikave te bera per sa i perket lenies pas dore te zgjedhjeve te brendshme dhe demokracise ne kete parti. Ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.135Z

Mjeket, tashme nen mbikeqyrjen e kamerave

Tashme bluzat e bardha do te jene nen monitorimin e kamerave gjate orarit te punes se tyre ne spitale. Projekti me i fundit i Ministrise se Shendetesise ka si qellim uljen e abuzimeve dhe mitmarrjen mes bluzave te bardha. Spitali i pare qe eshte perfshire ne projektin e ri eshte ai i Beratit, nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Data e pavaresise tashme eshte vendosur

Fatmir Limaj dhe Veton Surroi deklarojne se ata e dine daten kur Kosova do te shpalle pavaresine. Nenkryetari i PDK-se, Limaj, shprehet se tashme data eshte vendosur, por mbahet sekret per shkak se keshtu eshte rene dakord mes lidershipit shqiptar te Kosoves dhe partnereve nderkombetar, qe do te ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.037Z

Da Silva: Tashme eshte Ronaldone!

"Nese Ronaldone do te kishte luajtur tre ore, ndoshta do te kishte mundesi te shenonte nje gol". Kjo qe batuta e presidentit te Brazilit, Luiz Inacio Lula da Silva, tifoz i deklaruar i Corinthians,i cili ka ironizuar kthimin ne fushe te Fenomenit, per 28 minuta ne takimin me ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.501Z

Felps tashme nje legjende, 8 medalje ari

E kishte thene fjalen e tij dhe e coi deri ne fund. Tashme noti dhe olimpiada ka nje perandor te ti. Majkell Felps eshte tashme nje legjende: nuk ka rekord te pathyer per notarin amerikan, qe ne Pekin 2008, konfirmohet dominatori i garave te notit. Felps arrin ate qe deri me sot askush nuk kishte mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.455Z

Sekui Shqiperia tashme eshte me afer integrimit

Kreu i Delegacionit te Bashkimit Evropian ne Tirane Etore Sekui theksoi dje gjate takimit te 4-t te Komitetit Parlamentar te Stabilizim-Asociimit BE - Shqiperi mes delegacionit te deputeteve te Parlamentit Evropian dhe deputeteve shqiptare se situata politike ne Shqiperi tashme eshte drejt nje norma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama