Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.135Z

Mjeket, tashme nen mbikeqyrjen e kamerave

Tashme bluzat e bardha do te jene nen monitorimin e kamerave gjate orarit te punes se tyre ne spitale. Projekti me i fundit i Ministrise se Shendetesise ka si qellim uljen e abuzimeve dhe mitmarrjen mes bluzave te bardha. Spitali i pare qe eshte perfshire ne projektin e ri eshte ai i Beratit, nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Data e pavaresise tashme eshte vendosur

Fatmir Limaj dhe Veton Surroi deklarojne se ata e dine daten kur Kosova do te shpalle pavaresine. Nenkryetari i PDK-se, Limaj, shprehet se tashme data eshte vendosur, por mbahet sekret per shkak se keshtu eshte rene dakord mes lidershipit shqiptar te Kosoves dhe partnereve nderkombetar, qe do te ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.037Z

Da Silva: Tashme eshte Ronaldone!

"Nese Ronaldone do te kishte luajtur tre ore, ndoshta do te kishte mundesi te shenonte nje gol". Kjo qe batuta e presidentit te Brazilit, Luiz Inacio Lula da Silva, tifoz i deklaruar i Corinthians,i cili ka ironizuar kthimin ne fushe te Fenomenit, per 28 minuta ne takimin me ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.501Z

Felps tashme nje legjende, 8 medalje ari

E kishte thene fjalen e tij dhe e coi deri ne fund. Tashme noti dhe olimpiada ka nje perandor te ti. Majkell Felps eshte tashme nje legjende: nuk ka rekord te pathyer per notarin amerikan, qe ne Pekin 2008, konfirmohet dominatori i garave te notit. Felps arrin ate qe deri me sot askush nuk kishte mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.455Z

Sekui Shqiperia tashme eshte me afer integrimit

Kreu i Delegacionit te Bashkimit Evropian ne Tirane Etore Sekui theksoi dje gjate takimit te 4-t te Komitetit Parlamentar te Stabilizim-Asociimit BE - Shqiperi mes delegacionit te deputeteve te Parlamentit Evropian dhe deputeteve shqiptare se situata politike ne Shqiperi tashme eshte drejt nje norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.948Z

Rama: Keqqeverisja, tashme ne sistem

Kreu socialist, Edi Rama,  ka ndaluar ne Librazhd ne kuader te turit te takimeve me rrjetin e vullnetareve. Vizita e Rames ka nxitur interesin e banoreve, nje pjese e te cileve nuk kane patur mundesi te jene brenda salles se kino-teatrit dhe e kane pritur jashte ate. Rama ka pershen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.745Z

Tashme edhe demonet perdorin sms

0 brbr brbrDuket se cudirat nuk kane te sosurbrbr brbrNje prift ka deklaruar se po merr mesazhe kercenues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama