Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.037Z

Da Silva: Tashme eshte Ronaldone!

"Nese Ronaldone do te kishte luajtur tre ore, ndoshta do te kishte mundesi te shenonte nje gol". Kjo qe batuta e presidentit te Brazilit, Luiz Inacio Lula da Silva, tifoz i deklaruar i Corinthians,i cili ka ironizuar kthimin ne fushe te Fenomenit, per 28 minuta ne takimin me ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.501Z

Felps tashme nje legjende, 8 medalje ari

E kishte thene fjalen e tij dhe e coi deri ne fund. Tashme noti dhe olimpiada ka nje perandor te ti. Majkell Felps eshte tashme nje legjende: nuk ka rekord te pathyer per notarin amerikan, qe ne Pekin 2008, konfirmohet dominatori i garave te notit. Felps arrin ate qe deri me sot askush nuk kishte mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.455Z

Sekui Shqiperia tashme eshte me afer integrimit

Kreu i Delegacionit te Bashkimit Evropian ne Tirane Etore Sekui theksoi dje gjate takimit te 4-t te Komitetit Parlamentar te Stabilizim-Asociimit BE - Shqiperi mes delegacionit te deputeteve te Parlamentit Evropian dhe deputeteve shqiptare se situata politike ne Shqiperi tashme eshte drejt nje norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.948Z

Rama: Keqqeverisja, tashme ne sistem

Kreu socialist, Edi Rama,  ka ndaluar ne Librazhd ne kuader te turit te takimeve me rrjetin e vullnetareve. Vizita e Rames ka nxitur interesin e banoreve, nje pjese e te cileve nuk kane patur mundesi te jene brenda salles se kino-teatrit dhe e kane pritur jashte ate. Rama ka pershen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.745Z

Tashme edhe demonet perdorin sms

0 brbr brbrDuket se cudirat nuk kane te sosurbrbr brbrNje prift ka deklaruar se po merr mesazhe kercenues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.813Z

Dokumentet, legalizimi tashme me poste

Radhet me te gjata ne ditet e para te punes per Posten Shqiptare kane qene prane sportelit te legalizimeve ne filialin e Tiranes, pas kthimit ne atdhe per pushimet e dimrit te mijera emigranteve. Por, duke prezantuar sherbimin e ri te saj, legalizimin e dokumentave per ne ambasaden greke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.423Z

Pas Twitter tashme Hashtag edhe per facebook

Nje nga simbolet karakteristike te Twitter vjen tashme edhe per facebook. Facebook i lejon perdoruesve te vete te perdorin simbolin # si mjet me te mire per te kerkuar mbi ndonje fjale , teme apo emer . Mbështetje për sistemin e facebook eshte folur qe ne muajin mars ndersa ka nisur te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama