Rezultate te kerkimit per termin: +Tashme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.455Z

Sekui Shqiperia tashme eshte me afer integrimit

Kreu i Delegacionit te Bashkimit Evropian ne Tirane Etore Sekui theksoi dje gjate takimit te 4-t te Komitetit Parlamentar te Stabilizim-Asociimit BE - Shqiperi mes delegacionit te deputeteve te Parlamentit Evropian dhe deputeteve shqiptare se situata politike ne Shqiperi tashme eshte drejt nje norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.948Z

Rama: Keqqeverisja, tashme ne sistem

Kreu socialist, Edi Rama,  ka ndaluar ne Librazhd ne kuader te turit te takimeve me rrjetin e vullnetareve. Vizita e Rames ka nxitur interesin e banoreve, nje pjese e te cileve nuk kane patur mundesi te jene brenda salles se kino-teatrit dhe e kane pritur jashte ate. Rama ka pershen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.745Z

Tashme edhe demonet perdorin sms

0 brbr brbrDuket se cudirat nuk kane te sosurbrbr brbrNje prift ka deklaruar se po merr mesazhe kercenues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.813Z

Dokumentet, legalizimi tashme me poste

Radhet me te gjata ne ditet e para te punes per Posten Shqiptare kane qene prane sportelit te legalizimeve ne filialin e Tiranes, pas kthimit ne atdhe per pushimet e dimrit te mijera emigranteve. Por, duke prezantuar sherbimin e ri te saj, legalizimin e dokumentave per ne ambasaden greke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.423Z

Pas Twitter tashme Hashtag edhe per facebook

Nje nga simbolet karakteristike te Twitter vjen tashme edhe per facebook. Facebook i lejon perdoruesve te vete te perdorin simbolin # si mjet me te mire per te kerkuar mbi ndonje fjale , teme apo emer . Mbështetje për sistemin e facebook eshte folur qe ne muajin mars ndersa ka nisur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.709Z

Cana: Tashme syte nga kampionati

Kapiteni shqiptar i Olimpikut te Marsejes, Lorik Cana nuk e ka gelltitur dot eleminimin nga cerekfinalet e Kupes UEFA pas humbjes se dyfishte perballe ukrainasve te Shakhtar Donjetsk. Humbja ne shtepi 2-1 pas asaj 2-0 ne transferte nuk eshte pritur mire nga mbrojtesi kuqezi, sipas te cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.187Z

Homoseksualet ne ushtrine e SHBA-se tashme te lire

SHBA 20 tetor NOA - Ne SHBA per here te pare ne radhet e ushtrise mund te jene dhe kandidate te deklaruar homoseksuale. Nje gjykates kalifornian ka konfirmuar kete sentence dhe i ka kerkuar qeverise ta aplikoje. Keshtu ne ushtri homoseksualeve nuk do ti kerkohet te heshtin ne rast se jane te ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama