Rezultate te kerkimit per termin: +Teknikisht

Total: 2266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.989Z

Kosove KQZ e gatshme per zhvillimin e zgjedhjeve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve eshte teknikisht i gatshem per organizimin e zgjedhjeve parlamentare te parakohshme nese arrihet nje konsensus nga forcat politike ne Kosove per zhvillimin e tyre. Ushtruesi i detyres se presidentit te Republikes se Kosoves Jakup Krasniqi u takua sot me kryetaren e Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.115Z

KQZ siguron Negati per zgjedhje te parakohshme

PRISHTINE-Komisioni Qendror i Zgjedhjeve per Kosoven eshte teknikisht i gatshem per organizimin e zgjedhjeve nese kjo do te kerkohet ka thene kryetarja e ketij institucioni Valdete Daka. Ushtruesi i detyres se presidentit te Republikes se Kosoves Jakup Krasniqi u takua sot me kryetaren e Komisionit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.525Z

Kantrimen: Zgjedhjet e 8 majit, teknikisht më të mira se të 2009

Zevendesndihmes Sekretari i Shtetit per Evropen dhe Euro-Azine, Thomas Kantrimen, deklaron se vleresimi i Shteteve te Bashkuara te Amerikes per zgjedhjet e tete majit eshte pozitiv. Ne nje interviste dhene dje per "Zerin e Amerikes", Kantrimen vlereson se zgjedhjet e tete majit ishin me te mira nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.323Z

Nikol pranon: “Levis Hamilton është xheloz”

Këngëtarja e grupit të famshëm “Pussycat Dolls”, Nikol Sherzinger, nuk ka ngurruar të rrëfejë për jetën e saj private dhe lidhjen me kampionin e botës në Formula 1, Levis Hamilton. Sipas saj, jo çdo gjë është ashtu siç duket në pamje të parë. E dashura e kampionit britanik sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.112Z

PR: Jo referendumit për sistemin zgjedhor

Partia Republikane ka hedhur poshtë idenë e propozuar nga institucioni i Avokatit të Popullit, sipas të cilit sistemi zgjedhor elektoral në Shqipëri duhet të përcaktohet me anë të një referendumi. Qëndrimi i PR-së u bë publik nga kryetari i Grupit Parlamentar të saj, Arian Madhi, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.114Z

KQZ Gati per zgjedhje kur te kerkohet

Prishtine Presidenti i perkohshem takohet me kreun e institucionit KQZ-ja eshte teknikisht e gatshme per organizimin e zgjedhjeve nese do te kerkohet ka deklaruar dje kryetarja e ketij institucioni Valdete Daka. Ushtruesi i detyres se Presidentit te Republikes se Kosoves Jakup Krasniqi u takua me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.966Z

Largimi i Greqise nga euro shume i kushtueshem

FMN po përgatitet teknikisht për një skenar të daljes së Greqisë nga Eurozona. Në një intervistë për gazetarët shefja e FMN-së Christine Lagarde ka deklaruar se pavarësisht kësaj FMN nuk është duke sugjeruar që Greq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama