Rezultate te kerkimit per termin: +Teknikisht

Total: 2266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.920Z

Muamba del nga spitali

Futbollisti i Bolton, Fabrice Muamba, doli nga spitali i Londrës një muaj pas atakut kardiak që pësoi në fushë gjatë takimit me Totenham. “Pres me padurim rikuperimin tim duke kaluar kohën me familjen time”, ishin fjalët e para të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.083Z

Vdes Tom Clancy, shkrimtari i njohur i romaneve të spiunazhit

UASHINGTON - Tom Clancy, autori amerikan i romaneve të spiunazhit tejet të detajuara teknikisht vdiq në moshën 66 vjeçare, njoftoi sot e përditshmja amerikane "New York Times", duke cituar botuesin e tij. Shkrimtari ishte autor i romaneve best-seller si "Në Ndjekje të Tetorit të Kuq", "Nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.668Z

Selena Gomez seksi, por has vështirësi në skenë

 Edhe pse ajo u shfaq me energjike se kurrë, e veshur në një mënyrë tejet provokuese dhe me një pamje seksi kjo nuk mjaftoi që ta çonte koncertin e saj deri në fund. Gjatë performancës së saj ditën e premte Selena Gomez ka hasu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.726Z

Holanda kufizon shitjen e marihuanës

Holanda nis sot  kufizimin e shitjes së kanabisit për vizitorët. Duke filluar që sot marijuana do t`iu shitet vetëm vendasve, duke anuluar kështu politikën kombëtare të gjatë prej disa dekadash. Banorët në pjesën jugore të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.804Z

Siria lëshon predha ndaj Turqisë

Të paktën pesë shtetas turq mbetën të vrarë dhe dhjetë të tjerë u plagosën, pasi disa predha të ushtrisë siriane goditën qytetin kufitar të Akçakales.Ishte kryebashkiaku ai që përhapi lajmin në mediat turke, pasditen e së mërkurës.Ankaraja dhe Damasku janë treguar të kujdessh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.076Z

Kaka po e shijon ‘fillimin e ri’ në Real e Brazil

Leite Kaka e pranon se është i lumtur më ‘fillimin e ri’ në Real Madrid dhe Brazil. Topi i Artë i vitit 2007 po merr hapësira më shumë në ekipin e parë të Los Blancos, pasi dështoi të transferohej diku tjetër gjatë verës, ndërsa ai konsiderohet i rëndësishëm edhe në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.815Z

Toure: Balotelli, eja te City

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Kolo Toure, i ka bërë publikisht thirrje Mario Balotellit që të transferohet te Manchester City, pasi për reprezentuesin e Bregut të Fildishtë, supertalenti i Interit i përshtatet futbollit anglez. "Ai është lojtar i madh dhe djalosh i mirë. Unë kam folu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama