Rezultate te kerkimit per termin: +Teknikisht

Total: 2266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.408Z

Me Serbinë flasim teknikisht

Shefja e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka thënë për Kosovapress se raundi i radhës së bisedimeve me Beogradin zyrtar është propozuar që të mbahet më 14 tetor, por kjo do të konfirmohet vetëm pas takimit me ndërmjetësin Robert Kuper dhe pas konfirmim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.459Z

Varka e Farkës, e rregullt teknikisht

• Ekspertiza e varkës së tragjedisë, e cila u mori jetën 16 personave në liqenin e Farkës, tregon se mjeti lundrues nuk ka pasur asnjë defekt.Sipas specialistëve që kanë bërë verifikimin e varkës, ajo ka qenë në gjendje të mirë teknike. Hetuesit në fakt, kanë bërë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.497Z

Eksperti gjerman: Politikisht dhe teknikisht s’ka asnjë arsye për të zgjedhur Shqipërinë

BERLIN - Asgjësimi i armëve kimike siriane mund të bëhet në çdo vend, nëse vihet në dispozicion ekspertiza, thotë për “DW” Jan van Aken, deputet në Bundestag dhe ekspert për asgjësimin e armëve biologjike. Çfarë kushtesh duhet të plotësojë një vend për asgjësimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.325Z

Kievi: Gazprom po bllokon teknikën e furnizimit me gaz

Kiev - Rriten vështirësitë dhe kriza e gazit natyror të lëshuar nga gjigandi rus Gazprom drejt Evropës përmes Ukrainës. Sipas zëdhënësit të "Naftogaz"-it Valentin Zelianski, kompania ruse "Gazprom" po e bën teknikisht të pamundur tranzitin e gazit rus drejt Europës. Ai shtoi se "Tekn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.562Z

Përjashtimi i Berishës, Strazimiri: Rama ti vëre fre gojës, vendimi dënon opozitën e vendit

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri deklaroi se Ilir Meta është përgjegjës për vendimin e përjashtimit të ish kryeministrit Berisha nga parlamenti për 10 ditë. Ai tha se kryeministri duhet ti vërë fre gojës dhe sipas tij Berisha ka cituar Ramën. I ftuar në Ora News, me gazetaren jonida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.390Z

De Biasi e “qon në qiell” Serbinë

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni de Biassi, në një intervistë të dhënë për supersport pas ndeshjes Shqipëri – Danimarkë, ka deklaruar se Serbia është kombëtarja më e fortë në grupin e tyre. De Biassi deklar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama