Rezultate te kerkimit per termin: +Tekniku

Total: 7956
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.133Z

Aksidentohet tekniku i minierës

BULQIZE – Aksidentohet në minierë tekniku 42-vjeçar, Myslim Daxha nga Fushë-Bulqiza. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme, në zonën D të një galerie private, pak kilometra mbi qytetin e Bulqizës. Një pakujdesi e rastit, sipas policisë ka bërë që tekniku i minierës të rrëzohej d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.333Z

Rumani, tekniku tenton vetëvrasjen në parlament

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e të enjtes në parlamentin rumun. Një punonjës i televizionit publik rumun, është hedhur nga ballkoni i parlamentit ndërsa kryeministri Emil Bok, po mbante fjalim lidhur me një ligj për pagat në administratën publike. Sipas deputeteve, në mome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.017Z

Tekniku Del Bosque komplimenton Italinë e Prandelit

Vincente Del Bosque nuk i përballoi dot penalltitë. Trajneri spanjoll e ndjeu shumë duelin me Italinë, aq sa dukej sikur po luante një finale Kupe Bote dhe jo një gjysmëfinale të një turneu jo aq të rëndësishem siç janë kupa e Botës apo ajo e Europës, kompeticione të cilët pushtojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.755Z

Tekniku i Madrilenëve Ancheloti, kthen vëmendjen drejt të rinjve

Ardhja e Anchelotit në krye të skuadrës së Real Madrid, duket se ka ndryshuar krejtësisht rrjedhën e merkatos te kjo skuadër. Tekniku italian duket se ka një projekt të qartë dhe afatgjatë në mendjen e tij, pasi Reali i tij i ardhshëm pritet të mbështetet më shumë te talentet e reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.572Z

Martanesh vdes ne miniere tekniku

pp pBurrel- Nje teknik ka humbur jeten ne nje miniere ne komunen Martanesh te Burrelit Sipas burimeve zyrtare mesohet se shkak per vdekjen e tij ka qene bllokimi nga nje masiv dheu ne thellesite e galerise numer 28p pViktima eshte Gani Hani 54 vjec nga Klosi i rrethit te Matit Sipas burimeve behet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.077Z

Argjentina, largohet tekniku Alfio Basile

Humbja ne transferten e veshtire te Kilit me rezultatin 1-0 ka shkaktuar largimin e parevokueshem te teknikut Alfio Basile. Krize e plote ne kampin e kombetares se Argjentines. Humbja ne transferten e veshtire te Kilit me rezultatin 1-0 ka shkaktuar largimin e parevokueshem te teknikut A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.265Z

Tekniku Dunga thërret Adrianon dhe lë Ronaldinjon

Brazilia (Start)- Trajneri i Brazilit, Karlos Dunga, publikoi listën e lojtarëve që do të ketë në dispozicion për ndeshjen e 19 nëntorit me Portugalinë. Tekniku ka thirrur për këtë ndeshje sulmuesin zikaltër, Adriano, megjithëse ky ka prishur marrëdhëniet me trajnerin e tij tek I

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama