Rezultate te kerkimit per termin: +Tekniku

Total: 7956
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.571Z

Martanesh, tjetër tragjedi nëminierë, vdes në galeri tekniku

BURREL- Shënohet një tjetër tragjedi në galeritë e minierave në komunen Martanesh në Burrel. Një teknik miniere ka mbetur i vdekur, pasi u zu poshtë nga një masiv dheu në thellësitë e galerisë numër 28 te nje kompanie private. Ngjarja e rëndë u shënua dje rreth orës 12, ku mbeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.278Z

Gjermani, tekniku Loew rinovon sërish

Gjermani, 16 Mars NOA – Federata e Futbollit në Gjermani (Dfb) ka njoftuar se tekniku i përfaqësueses Joachim Loew ka rinovuar kontratën e tij deri në më 31 korrik të vitit 2014. Kontrata e tij aktuale skadonte në 2012. Së bashku me Loew, ka ardhur dhe konfirmimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.013Z

Tekniku Del Bosque: Italia e uritur, të ruajmë përqëndrimin

Në prag të gjysmëfinales kundër Italisë, trajneri i Spanjës, Visente del Boske, është munduar t’i mbajë të karikuar lojtarët e tij pasi synon që të fitojë një tjetër trofe të rëndësishëm në krye të furisë së kuqe pas dominimit në futboll në këto vitet e fundit. Tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.885Z

Galatasaray zyrtarizon Mancinin, flet tekniku

Klubi turk, Galatasaray, ka konfirmuar se Roberto Mancini ka zënë postin e trajnerit. Strategu italian merr timonin e gjigandit turk, pasi drejtuesit e shkarkuan Fatih Terimin për shkak një mosmarrëveshjeje rreth kontratës së tij. Ish-trajneri i Interit dhe Manchester Cityt udhëtoi në Stamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.117Z

Tekniku Vilanova: Përmbysja është detyrim për Barcelonën

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, ka thënë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj bavarezve se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën për të përmbysur rezultatin edhe pse është i vetëdishëm për vështirsitë e takimit. Ai gjithashtu ka theksuar se skuadra e tij nuk do të mbësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.080Z

Tekniku De Biazi dhe menaxheri Bushi: U bë drejtësi!

TIRANË, 10 Korrik/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Vendimi i Gjykatës së Arbitrazhit Sportivë në Zvicër për ti dhënë tri pikët në tavolinë kuqezinjëve, ka ngjallur menjëherë entuziazëm tek shiqiptarët dhe drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit, si dhe te tekniku i kombëtares shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.480Z

Tekniku italian De Biasirinovon kontratën me FSHF

TIRANË - Tekniku italian Gianni De Biasi ka rinovuar paraditen e sotme kontratën me FSHF-në për të vazhduar drejtimin e Kombëtares Shqiptare.Në një konferencë për shtyp të zhvilluar në ambjentet e Federatës Shqiptare të Futbollit, De Biasi ka falenderuar FSHF për besimin për drejtimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama