Rezultate te kerkimit per termin: +Tekniku

Total: 7956
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.755Z

Tekniku i Madrilenëve Ancheloti, kthen vëmendjen drejt të rinjve

Ardhja e Anchelotit në krye të skuadrës së Real Madrid, duket se ka ndryshuar krejtësisht rrjedhën e merkatos te kjo skuadër. Tekniku italian duket se ka një projekt të qartë dhe afatgjatë në mendjen e tij, pasi Reali i tij i ardhshëm pritet të mbështetet më shumë te talentet e reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.572Z

Martanesh vdes ne miniere tekniku

pp pBurrel- Nje teknik ka humbur jeten ne nje miniere ne komunen Martanesh te Burrelit Sipas burimeve zyrtare mesohet se shkak per vdekjen e tij ka qene bllokimi nga nje masiv dheu ne thellesite e galerise numer 28p pViktima eshte Gani Hani 54 vjec nga Klosi i rrethit te Matit Sipas burimeve behet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.077Z

Argjentina, largohet tekniku Alfio Basile

Humbja ne transferten e veshtire te Kilit me rezultatin 1-0 ka shkaktuar largimin e parevokueshem te teknikut Alfio Basile. Krize e plote ne kampin e kombetares se Argjentines. Humbja ne transferten e veshtire te Kilit me rezultatin 1-0 ka shkaktuar largimin e parevokueshem te teknikut A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.265Z

Tekniku Dunga thërret Adrianon dhe lë Ronaldinjon

Brazilia (Start)- Trajneri i Brazilit, Karlos Dunga, publikoi listën e lojtarëve që do të ketë në dispozicion për ndeshjen e 19 nëntorit me Portugalinë. Tekniku ka thirrur për këtë ndeshje sulmuesin zikaltër, Adriano, megjithëse ky ka prishur marrëdhëniet me trajnerin e tij tek I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.655Z

Duro, tekniku i ri i Skënderbeut

Shpëtim Duro është prezantuar zyrtarisht si trajner i Skënderbeut te Korçës. Tekniku kryeqytetas i cili zëvendëson ne krye te pankines korçare Shkëlqim Muçën ka deklaruar se kjo detyre është një përgjegjësi e madhe, gjithsesi do te beje çmos për te arritur objektivat qe ka Skën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.897Z

Tekniku Oskar Tabarez: Kemi përgatitur një surprizë për Seleçaon

Në prag të sfidës së sotme mes Brazilit dhe Uruguait për gjysmëfinalen e Kupës së Konfederatave, trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez, e shikon tepër të vështirë takimin e skuadrës së tij kundër vendasve të Seleçaos. Trajneri i kampionëve në fuqi të Amerikës Latine, është i mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.734Z

VIDEO/ Tekniku i hekurt, femra e provokon me gjeste erotike, por

Kjo video është publikuar në Youtube dhe bëhet fjalë për një kamera të fshehur. Një femër seksi provokon një teknik televizori. Ajo nxjerr të pasmet dhe bën gjithfarë gjestesh për ta joshur, por ai e shpërfill totalisht.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama