Rezultate te kerkimit per termin: +Tekniku

Total: 7956
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.265Z

Tekniku Dunga thërret Adrianon dhe lë Ronaldinjon

Brazilia (Start)- Trajneri i Brazilit, Karlos Dunga, publikoi listën e lojtarëve që do të ketë në dispozicion për ndeshjen e 19 nëntorit me Portugalinë. Tekniku ka thirrur për këtë ndeshje sulmuesin zikaltër, Adriano, megjithëse ky ka prishur marrëdhëniet me trajnerin e tij tek I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.655Z

Duro, tekniku i ri i Skënderbeut

Shpëtim Duro është prezantuar zyrtarisht si trajner i Skënderbeut te Korçës. Tekniku kryeqytetas i cili zëvendëson ne krye te pankines korçare Shkëlqim Muçën ka deklaruar se kjo detyre është një përgjegjësi e madhe, gjithsesi do te beje çmos për te arritur objektivat qe ka Skën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.897Z

Tekniku Oskar Tabarez: Kemi përgatitur një surprizë për Seleçaon

Në prag të sfidës së sotme mes Brazilit dhe Uruguait për gjysmëfinalen e Kupës së Konfederatave, trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez, e shikon tepër të vështirë takimin e skuadrës së tij kundër vendasve të Seleçaos. Trajneri i kampionëve në fuqi të Amerikës Latine, është i mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.734Z

VIDEO/ Tekniku i hekurt, femra e provokon me gjeste erotike, por

Kjo video është publikuar në Youtube dhe bëhet fjalë për një kamera të fshehur. Një femër seksi provokon një teknik televizori. Ajo nxjerr të pasmet dhe bën gjithfarë gjestesh për ta joshur, por ai e shpërfill totalisht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.571Z

Martanesh, tjetër tragjedi nëminierë, vdes në galeri tekniku

BURREL- Shënohet një tjetër tragjedi në galeritë e minierave në komunen Martanesh në Burrel. Një teknik miniere ka mbetur i vdekur, pasi u zu poshtë nga një masiv dheu në thellësitë e galerisë numër 28 te nje kompanie private. Ngjarja e rëndë u shënua dje rreth orës 12, ku mbeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.278Z

Gjermani, tekniku Loew rinovon sërish

Gjermani, 16 Mars NOA – Federata e Futbollit në Gjermani (Dfb) ka njoftuar se tekniku i përfaqësueses Joachim Loew ka rinovuar kontratën e tij deri në më 31 korrik të vitit 2014. Kontrata e tij aktuale skadonte në 2012. Së bashku me Loew, ka ardhur dhe konfirmimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.013Z

Tekniku Del Bosque: Italia e uritur, të ruajmë përqëndrimin

Në prag të gjysmëfinales kundër Italisë, trajneri i Spanjës, Visente del Boske, është munduar t’i mbajë të karikuar lojtarët e tij pasi synon që të fitojë një tjetër trofe të rëndësishëm në krye të furisë së kuqe pas dominimit në futboll në këto vitet e fundit. Tekni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama