Rezultate te kerkimit per termin: +Tekniku

Total: 7956
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.734Z

VIDEO/ Tekniku i hekurt, femra e provokon me gjeste erotike, por

Kjo video është publikuar në Youtube dhe bëhet fjalë për një kamera të fshehur. Një femër seksi provokon një teknik televizori. Ajo nxjerr të pasmet dhe bën gjithfarë gjestesh për ta joshur, por ai e shpërfill totalisht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.571Z

Martanesh, tjetër tragjedi nëminierë, vdes në galeri tekniku

BURREL- Shënohet një tjetër tragjedi në galeritë e minierave në komunen Martanesh në Burrel. Një teknik miniere ka mbetur i vdekur, pasi u zu poshtë nga një masiv dheu në thellësitë e galerisë numër 28 te nje kompanie private. Ngjarja e rëndë u shënua dje rreth orës 12, ku mbeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.278Z

Gjermani, tekniku Loew rinovon sërish

Gjermani, 16 Mars NOA – Federata e Futbollit në Gjermani (Dfb) ka njoftuar se tekniku i përfaqësueses Joachim Loew ka rinovuar kontratën e tij deri në më 31 korrik të vitit 2014. Kontrata e tij aktuale skadonte në 2012. Së bashku me Loew, ka ardhur dhe konfirmimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.013Z

Tekniku Del Bosque: Italia e uritur, të ruajmë përqëndrimin

Në prag të gjysmëfinales kundër Italisë, trajneri i Spanjës, Visente del Boske, është munduar t’i mbajë të karikuar lojtarët e tij pasi synon që të fitojë një tjetër trofe të rëndësishëm në krye të furisë së kuqe pas dominimit në futboll në këto vitet e fundit. Tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.885Z

Galatasaray zyrtarizon Mancinin, flet tekniku

Klubi turk, Galatasaray, ka konfirmuar se Roberto Mancini ka zënë postin e trajnerit. Strategu italian merr timonin e gjigandit turk, pasi drejtuesit e shkarkuan Fatih Terimin për shkak një mosmarrëveshjeje rreth kontratës së tij. Ish-trajneri i Interit dhe Manchester Cityt udhëtoi në Stamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.117Z

Tekniku Vilanova: Përmbysja është detyrim për Barcelonën

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, ka thënë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj bavarezve se skuadra e tij do të bëjë të pamundurën për të përmbysur rezultatin edhe pse është i vetëdishëm për vështirsitë e takimit. Ai gjithashtu ka theksuar se skuadra e tij nuk do të mbësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.080Z

Tekniku De Biazi dhe menaxheri Bushi: U bë drejtësi!

TIRANË, 10 Korrik/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Vendimi i Gjykatës së Arbitrazhit Sportivë në Zvicër për ti dhënë tri pikët në tavolinë kuqezinjëve, ka ngjallur menjëherë entuziazëm tek shiqiptarët dhe drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit, si dhe te tekniku i kombëtares shqiptare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama