Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.566Z

Bie ne gremine teksa mblidhte bime mjekesore

brbrNje grua nga Bulqiza ka rene sot ne gremine teksa ishte duke mbledhur bime mjekesorebrbr brbr34-vjecarja Lavdie Hidri ka perfunduar ne gremine teksa mblidhte bime mjekesore ne nje fshat disa kilometra larg Bulqizesbrbr brbrAjo eshte nxjerre ne gjendje te rende nga gremina dhe eshte derguar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.910Z

Fotografon vrasesin teksa i qellon

Filipine 5 Janar NOA - Shkrepja e fundit dhe me pas erresire. Nje sekonde para se te qellohej per vdekje nganjeplumb i kalibrit045 njepolitikanfilipinas Raynaldo Dagsa ka shkrepur me ane te aparatit te tij nje foto te drejtuar pikerisht nga vrasesiduke e kapur dhe ate pa dashje. Ai u ra gjate f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.595Z

Ushtari vetëvritet teksa kryente shërbimin

Ushtari 21 vjeç ka qëlluar veten me një plumb në qafë. Shkaku, paraliza e të atit dhe mërzia e shkaktuar prej saj ELBASAN- Një ushtar nga Cërriku është vetëvrarë dje me armën e shërbimit teksa ndodhej në repartin e mbrojtjes civile në Krastë të Elbasanit. Eglantin Mehmeti, 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Kapet teksa po fuste drog n burg

Nj i ri n qytetin e Burrelit sht kapur teksa po prpiqej t fuste drog n burg. Burime policore bjn t ditur se 25 vjeari Lirim Kasnaj, sht zbuluar teksa prpiqej t fuste lnd narkotike n burg. Ai sht ndaluar dhe shtja i ka kaluar pr hetim prokuroris s rrethit pr t hetuar m tej lidhur me burimet e lnds na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.318Z

Vdes i moshuari shqiptar teksa lahej në det

Një tjetër person ka gjetur vdekjen këtë pasdite teksa lahej në det. Mësohet se viktima është 65-vjeçari Llambi Bica, i cili është mbytur në plazhin e vjetër në Vlorë. Për vdekjen e 65-vjeçarit nga Korça, policia ka nisur hetimet pasi ende nuk dihet se cili është shkaku që çoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.721Z

VIDEO tronditëse: Peshëngritësi thyen shtyllën kurrizore teksa ngrinte shtangën

Ky është momenti tronditës kur një peshëngritës thyen shtyllën kurrizore. Ai tentoi të ngrinte shtangën por trupi i tij nuk e përballoi dot peshën. Në momentin që e thyen kurrizin burri muskuloz bërtet nga dhimbjet e mëdha, dhe pas tre sekondave humb vetëdijen dhe rrëzohet në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.242Z

VIDEO/ Bossi me X5, seks teksa drejtonte makinën (+16)

Një drejtues mjeti ka filmuar një tjetër teksa bënte seks duke drejtuar makinën e tij X5. Videoja është filmuar në lagjen Domodedovo në qytetin e Moskës, Rusi. Policia ka nisur hetimet, por gjoba maksimale për këtë rast është 500 rubla, një shifer qesharake që bën 6 dollarë!

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama