Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.414Z

Tronditëse: Aligatori rrëmbeu fëmijën 2 vjeç teksa luante

Një aligator rrëmbeu një fëmijë teksa po luante në ujë përpara familjes. Ngjarja tronditëse u regjistrua në një resort të Disney në Orlando, SHBA. Djaloshi 2-vjeçar po luante në ujë në kompleksin luksoz, kur aligatori sulmoi papritur. Prindërit e tij panë të terrorizuar se si re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.237Z

Bar Refaeli hot teksa lan makinën

Modelja e famshme izraelite ka ndarë me fansat e sj në Instagram një foto ku i përshtatet më së miri shprehja lavazhiere seksi. Modelja duket në foto seksi veshur më një bluzë të shkurtër blu dhe të brendshme, duke nxjerrë në pah këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuar teksa mban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.567Z

Bill Clinton, sa simpatik teksa bën pazaret në Londër- FOTO

LONDER-Ish-presidenti Bill Clinton shëtit rrugëve të Londrës dhe bën Pazar nëpër dyqane. Londinezët magjepsen teksa shohin ish-burrin më të pushtetshëm në Botë teksa ecën kaq normalisht në kryeqytetin anglez. Clinton është parë teksa del nga qendra luksoze, Tod's on Bond Street. Cl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.122Z

Kalimash vdes minatori teksa nxirrte krom

Ne galerite minerare te Kalimashit ne Kukes nje person ka humbur jeten teksa nxirrte krom. Mesohet se viktima eshte Xhevdet Batusha 42-vjec banues ne Kalimash i cili ka vdekur aksidentalisht ne nje prej minierave te zones ne tentative per te nxjerre mineral kromi ne menyre private. Sipas burimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.718Z

Vritet teksa firmoste autografë këngëtarja amerikane Christina Grimmie

Këngëtarja amerikane Christina Grimmie është qëlluar për vdekje në Florida teksa ishte duke nënshkruar autografë për fansat e saj. 22-vjeçarja e cila kishte konkuruar në spektaklin “The Voice”, u qëllua nga një përson emri i të cilit nuk është bërë i ditur nga policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.986Z

Tropojë, plagosen rëndë 3 punëtorë teksa nxirrnin krom

    Tre persona janë plagosur rëndë nga një masiv dheu teksa mblidhnin krom si punëtorë të një firme. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrethin e Tropojës kur shtetasit Brah Imeraj 40 vjeç, Skënder Sinani 20 vjeç dhe Hajri Sinani 19 vjeç nga fshati Vlad I ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.928Z

Shkodër, përmbyset zetori teksa punonte arën, vdes 54-vjeçarja

Një grua 54 vjeçe ka gjetur vdekjen ditën e sotme pas një aksidenti me zetor teksa punonte tokën. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Belaj të Shkodrës, ku zetori me të cilin po punonte tokën 54-vjeçarja Qamile Krasniqi bashkë me të birin e saj u përmbys. Për pasojë 54-vjeçarja u plagos r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama