Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.006Z

Majko: Fazlliç, një bombë me sahat

Ish-kryeministri socialist, Pandeli Majko, deklaron se fenomeni Fazlliç është një bombë me sahat për qeverinë “Berisha”. Në një intervistë ekskluzive për “Shqip”, ai thotë se qeverisë i takon të zgjedhë, nëse do ta çmontojë me kujdes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.174Z

Shtypi anglez në delir: “Era Hamilton”

Nga Altin LatifiEuforia ka përfshirë të gjithë shtypin anglez pas fitores së titullit botëror nga Ljuis Hamilton. Përqafimi i tij me bukuroshen Nikol ka qenë fotoja e ditës, ndërsa fundi i garës së Brazilit quhet “Xhiroja e Zotave”. Ndërkohë, Hamilton dhe familja e tij kanë festua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.442Z

Vlorë, tritol makinës së këshilltarit bashkiak

SHPËRTHIMI/ Morand Hoxhaj u shtrua menjëherë në spital në gjendje të rëndë, teksa iu nënshtrua operacioneve VLORË - Plagoset dhe ndodhet në gjendje të rëndë anëtari i këshillit bashkiak të Vlorës, Morand Hoxhaj. Automjeti i tij ka shpërthyer mbrëmë rreth orës 21:40 në lagjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.995Z

Shkolla NSHU, 2 vjet peng për 15 milionë lekë

15/04/2009  Drejtoria Arsimore: Kemi dërguar shkresa, por ende s’ka një përgjigje Bashkia: Mungojnë fondet. Nxënësit kalojnë përmes rrugës automobilistike ELBASAN-Një godinë shkollore mbetet peng për 15 milionë lekë, ndërsa nxënësit udhëtojnë çdo ditë në anë të rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.155Z

Erjon Veliaj: Thoni një lutje për Shqipërinë

Ngriva në këmbë përpara televizorit teksa Kryeministri Berisha luante përpara deputetëve aktin e radhës të politikës së urrejtjes. Këta të fundit e duartrokitën paturpësisht, njësoj si dikur diktatorin teksa artikulonte lajthitjen e radhës. Sa turp! Sot Shqipëria u gdhi më e për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.479Z

OSSH, privatizimi me i keq i qeverise

Teksa shitja OSSH-se, kompanise ceke "CEZ" ne vleren e rreth 100 milione eurove u quajt sukses rajonal nga qeveria shqiptare, ajo qe po ndodh nje vit pas privatizimit te kesaj kompanie ne terren, mund te quhet me plot gojen nje deshtim. Tv "Klan" ka muaj qe gjendet prane qytetareve shqiptare me nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.626Z

Moisiu: Akuzat në fushatë, Topalli të flasë me fakte

Ish-Presidenti, Alfred Moisiu, apelon për një fushatë të qetë, larg dhunës verbale të përdorur nga forcat politike TIRANË- Ish-Presidenti i Republikës, Alfred Moisiu, i cili drejton edhe koalicionin për "Parlament të Pastër", shprehet i shqetësuar lidhur me situatën e acaruar poli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama