Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.595Z

Ushtari vetëvritet teksa kryente shërbimin

Ushtari 21 vjeç ka qëlluar veten me një plumb në qafë. Shkaku, paraliza e të atit dhe mërzia e shkaktuar prej saj ELBASAN- Një ushtar nga Cërriku është vetëvrarë dje me armën e shërbimit teksa ndodhej në repartin e mbrojtjes civile në Krastë të Elbasanit. Eglantin Mehmeti, 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Kapet teksa po fuste drog n burg

Nj i ri n qytetin e Burrelit sht kapur teksa po prpiqej t fuste drog n burg. Burime policore bjn t ditur se 25 vjeari Lirim Kasnaj, sht zbuluar teksa prpiqej t fuste lnd narkotike n burg. Ai sht ndaluar dhe shtja i ka kaluar pr hetim prokuroris s rrethit pr t hetuar m tej lidhur me burimet e lnds na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.318Z

Vdes i moshuari shqiptar teksa lahej në det

Një tjetër person ka gjetur vdekjen këtë pasdite teksa lahej në det. Mësohet se viktima është 65-vjeçari Llambi Bica, i cili është mbytur në plazhin e vjetër në Vlorë. Për vdekjen e 65-vjeçarit nga Korça, policia ka nisur hetimet pasi ende nuk dihet se cili është shkaku që çoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.721Z

VIDEO tronditëse: Peshëngritësi thyen shtyllën kurrizore teksa ngrinte shtangën

Ky është momenti tronditës kur një peshëngritës thyen shtyllën kurrizore. Ai tentoi të ngrinte shtangën por trupi i tij nuk e përballoi dot peshën. Në momentin që e thyen kurrizin burri muskuloz bërtet nga dhimbjet e mëdha, dhe pas tre sekondave humb vetëdijen dhe rrëzohet në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.242Z

VIDEO/ Bossi me X5, seks teksa drejtonte makinën (+16)

Një drejtues mjeti ka filmuar një tjetër teksa bënte seks duke drejtuar makinën e tij X5. Videoja është filmuar në lagjen Domodedovo në qytetin e Moskës, Rusi. Policia ka nisur hetimet, por gjoba maksimale për këtë rast është 500 rubla, një shifer qesharake që bën 6 dollarë!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.769Z

14-vjeçarja u qëllua teksa po vraponte

Gazeta ShqipShkodër Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Komunën Temal të Shkodrës, ku shtetasi Mirash Bregu, 45 vjeç, i dënuar dy herë më parë për vrasje, ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij Marjana Bregu, 14 vjeçe, e më pas ka vrarë edhe veten. Sipas hetimeve, rezulton se Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.361Z

VIDEO/ Stil mafioz: Killeri ekzekuton objektivin teksa pinte kafe

Kjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë në një kafene në Brazil në 28 gusht. Një person me kokore hyn në një kafene dhe ekzekuton objektivin e tij teksa konsumonte kafe. Viktima është 24-vjeçari Uesli Pereira Guimaraes. Pas vrasjes lokali boshatiset brenda pak sekondash. Polic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama