Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.318Z

Vdes i moshuari shqiptar teksa lahej në det

Një tjetër person ka gjetur vdekjen këtë pasdite teksa lahej në det. Mësohet se viktima është 65-vjeçari Llambi Bica, i cili është mbytur në plazhin e vjetër në Vlorë. Për vdekjen e 65-vjeçarit nga Korça, policia ka nisur hetimet pasi ende nuk dihet se cili është shkaku që çoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.721Z

VIDEO tronditëse: Peshëngritësi thyen shtyllën kurrizore teksa ngrinte shtangën

Ky është momenti tronditës kur një peshëngritës thyen shtyllën kurrizore. Ai tentoi të ngrinte shtangën por trupi i tij nuk e përballoi dot peshën. Në momentin që e thyen kurrizin burri muskuloz bërtet nga dhimbjet e mëdha, dhe pas tre sekondave humb vetëdijen dhe rrëzohet në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.242Z

VIDEO/ Bossi me X5, seks teksa drejtonte makinën (+16)

Një drejtues mjeti ka filmuar një tjetër teksa bënte seks duke drejtuar makinën e tij X5. Videoja është filmuar në lagjen Domodedovo në qytetin e Moskës, Rusi. Policia ka nisur hetimet, por gjoba maksimale për këtë rast është 500 rubla, një shifer qesharake që bën 6 dollarë!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.769Z

14-vjeçarja u qëllua teksa po vraponte

Gazeta ShqipShkodër Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Komunën Temal të Shkodrës, ku shtetasi Mirash Bregu, 45 vjeç, i dënuar dy herë më parë për vrasje, ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij Marjana Bregu, 14 vjeçe, e më pas ka vrarë edhe veten. Sipas hetimeve, rezulton se Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.361Z

VIDEO/ Stil mafioz: Killeri ekzekuton objektivin teksa pinte kafe

Kjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë në një kafene në Brazil në 28 gusht. Një person me kokore hyn në një kafene dhe ekzekuton objektivin e tij teksa konsumonte kafe. Viktima është 24-vjeçari Uesli Pereira Guimaraes. Pas vrasjes lokali boshatiset brenda pak sekondash. Polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.414Z

Tronditëse: Aligatori rrëmbeu fëmijën 2 vjeç teksa luante

Një aligator rrëmbeu një fëmijë teksa po luante në ujë përpara familjes. Ngjarja tronditëse u regjistrua në një resort të Disney në Orlando, SHBA. Djaloshi 2-vjeçar po luante në ujë në kompleksin luksoz, kur aligatori sulmoi papritur. Prindërit e tij panë të terrorizuar se si re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.237Z

Bar Refaeli hot teksa lan makinën

Modelja e famshme izraelite ka ndarë me fansat e sj në Instagram një foto ku i përshtatet më së miri shprehja lavazhiere seksi. Modelja duket në foto seksi veshur më një bluzë të shkurtër blu dhe të brendshme, duke nxjerrë në pah këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuar teksa mban

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama