Rezultate te kerkimit per termin: +Teksa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.242Z

VIDEO/ Bossi me X5, seks teksa drejtonte makinën (+16)

Një drejtues mjeti ka filmuar një tjetër teksa bënte seks duke drejtuar makinën e tij X5. Videoja është filmuar në lagjen Domodedovo në qytetin e Moskës, Rusi. Policia ka nisur hetimet, por gjoba maksimale për këtë rast është 500 rubla, një shifer qesharake që bën 6 dollarë!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.769Z

14-vjeçarja u qëllua teksa po vraponte

Gazeta ShqipShkodër Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Komunën Temal të Shkodrës, ku shtetasi Mirash Bregu, 45 vjeç, i dënuar dy herë më parë për vrasje, ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij Marjana Bregu, 14 vjeçe, e më pas ka vrarë edhe veten. Sipas hetimeve, rezulton se Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.361Z

VIDEO/ Stil mafioz: Killeri ekzekuton objektivin teksa pinte kafe

Kjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë në një kafene në Brazil në 28 gusht. Një person me kokore hyn në një kafene dhe ekzekuton objektivin e tij teksa konsumonte kafe. Viktima është 24-vjeçari Uesli Pereira Guimaraes. Pas vrasjes lokali boshatiset brenda pak sekondash. Polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.414Z

Tronditëse: Aligatori rrëmbeu fëmijën 2 vjeç teksa luante

Një aligator rrëmbeu një fëmijë teksa po luante në ujë përpara familjes. Ngjarja tronditëse u regjistrua në një resort të Disney në Orlando, SHBA. Djaloshi 2-vjeçar po luante në ujë në kompleksin luksoz, kur aligatori sulmoi papritur. Prindërit e tij panë të terrorizuar se si re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.237Z

Bar Refaeli hot teksa lan makinën

Modelja e famshme izraelite ka ndarë me fansat e sj në Instagram një foto ku i përshtatet më së miri shprehja lavazhiere seksi. Modelja duket në foto seksi veshur më një bluzë të shkurtër blu dhe të brendshme, duke nxjerrë në pah këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuar teksa mban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.567Z

Bill Clinton, sa simpatik teksa bën pazaret në Londër- FOTO

LONDER-Ish-presidenti Bill Clinton shëtit rrugëve të Londrës dhe bën Pazar nëpër dyqane. Londinezët magjepsen teksa shohin ish-burrin më të pushtetshëm në Botë teksa ecën kaq normalisht në kryeqytetin anglez. Clinton është parë teksa del nga qendra luksoze, Tod's on Bond Street. Cl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.122Z

Kalimash vdes minatori teksa nxirrte krom

Ne galerite minerare te Kalimashit ne Kukes nje person ka humbur jeten teksa nxirrte krom. Mesohet se viktima eshte Xhevdet Batusha 42-vjec banues ne Kalimash i cili ka vdekur aksidentalisht ne nje prej minierave te zones ne tentative per te nxjerre mineral kromi ne menyre private. Sipas burimeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama