Rezultate te kerkimit per termin: +Teksas

Meta: total 1000 / total_found 1442 / time 0.000 / keyword[0] teksas / docs[0] 1442 / hits[0] 1862 /
Amerikanët dhe besimi tek krijesat e mbinatyrshme
  • 2011-08-29

Amerikanët dhe besimi tek krijesat e mbinatyrshme

Nga Express më 29 gusht 2011 në ora 00:03 Studimet tregojnë se mbi dy të tretat e amerikanëve pranojnë ekzistencën e fantazmave, vizitorëve nga planete të tjera dhe krijesa të tjera të mbinatyrshme. Ndërsa më të sofistikuarit mund të mendojnë se këta njerëz janë të çmendur, s

Amerikanet dhe besimi tek krijesat e mbinatyrshme
  • 2011-08-28

Amerikanet dhe besimi tek krijesat e mbinatyrshme

Studimet tregojne se mbi dy te tretat e amerikaneve pranojne ekzistencen e fantazmave vizitoreve nga planete te tjera dhe krijesa te tjera te mbinatyrshme. Ndersa me te sofistikuarit mund te mendojne se keta njerez jane te cmendur studjuesit e shkencave shoqerore kane nje pikpamje tjeter. Dielli esh

No Pic available
  • 2011-08-26

Ekstradim në SHBA Altin Kores

Gjykata e Tiranës pranoi dje kërkesën e prokurorisë për ekstradimin në SHBA të shtetasit Altin Kore, i akuzuar për trafikimin e 25 kilogramëve kokainë në Amerikë dhe i arrestuar në Aeroportin e Rinasit.Prokurori Besnik Cengu kërkoi dje mbajtjen e të arrestuarit në burg edhe për 30 d

No Pic available
  • 2011-08-25

Ndërmjetësi i kokainës për “Camorran”, mbërrin në Tiranë dosja nga SHBA

SHKRUAN: Habjon Hasani 25-08-2011 10:25 Autoritetet amerikane kanë sjellë në Tiranë dosjen me të gjitha të dhënat hetimore të Altin Kores, biznesmenit shqiptar që u hetua në Teksas për trafik ndërkombëtar kokaine. I akuzuari si ndërmjetës i një pazari të rëndësishëm droge me

No Pic available
  • 2011-08-24

Të lexosh për familjen amerikane Bush

DRITAN PRIFTI Më ka pëlqyer njëherë një shprehje që këngëtarja e mirënjohur, Irma Libohova, përdori në një koncert elektoral që unë organizoja për zgjedhjet e vitit 2009 në Libofshë. Irma tha përpara njerëzve të shumtë që kishin ardhur të ndiqnin koncertin: O njerëz të nderu

“Tree of life” në Tiranë
  • 2011-08-21

“Tree of life” në Tiranë

Jo shumë larg pasi rrëmbeu “Palmën e Artë”, ai vjen në Tiranë. Një film për familjen dhe shpresën për të gjetur gëzimin edhe në gjërat e vogla të përditshmërisë. Nga Express më 21 gusht 2011 në ora 15:34 Fituesi i edicionit të 64-t të Festivalit të Kanës, “

No Pic available
  • 2011-08-19

Tree of life, fituesi i Kanës vjen në Tiranë

Nga filmi Pema e jetës Jo shumë larg pasi rrëmbeu Palmën e Artë, ai vjen në Tiranë. Një film për familjen dhe shpresën për të gjetur gëzimin edhe në gjërat e vogla të përditshmërisë. Fituesi i edicionit të 64-t të Festivalit të Kanës, The Tree of Life mbërriti edhe në Shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama