Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.880Z

Konkursi në Balkanika, Florit përfaqëson Shqipërinë

TIRANE-Secili shtet Ballkanik zgjodhi këngët fituese për çmimet Ballkanike Muzikore, ku me votuesit nga konkurentët shqiptarë zgjodhën Flori Mumajesin si përfaqësuesin e tyre. Më 17 prill të mesnatës u mbyllën votimet me SMS për “Këngën më të mirë të Ballkanit për 2009&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.209Z

ZDF kunder UEFA-s per nderprerjen e sinjalit

Televizioni publik gjerman ZDF eshte duke vleresuar hapjen e nje ceshtjeje gjyqesore kunder UEFA-s per sa i perket shkak te nderprerjes se sinjalit televiziv gjate ndeshjes gjysmefinale te Euro 2008-s midis Gjermanise e Turqise (3-2). Teleshikuesit gjermane nuk arriten te shikonin direkt edhe golin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.194Z

Fillon spektakli "Akademia e Yjeve 5"

Nisi disa koh m par nn vzhgimin e 25 kamerave n plot 24 or n 24, ku prmes formatit origjinal t spektaklit, t 16-t konkurentt e przgjedhur bashkjetojn n nj shtpi arti, marrin msime, performojn dhe intrigojn njri-tjetrin me historit e tyre t prditshme, duke i krijuar shansin vehtes t njihen intensivis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

Berisha interviste per televizionin amerikan CNBC Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret amerikane dhe boterore

21-11-2010 / Gazeta 55 Rrjeti televiziv CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret amerikane se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6-sh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjetin amerikan televiziv CNBC kryeministri Sali Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.990Z

Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret

22-11-2010 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha interviste per rrjetin amerikan CNBCTelevizioni CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6 perqindesh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.557Z

Mesut Ozil jep 10 mijë euro për përmbytjet në Pakistan

Madrid, 27 gusht - Mesfushori turko-gjermnan i Realit të Madridit, Mesut Ozil dhuron 10 mijë ndihmë euro për banorët e përmbytur në Pakistan.Në fushatën e ndihmave të organizuar nga televizioni gjerman ZDF mes atyre që kanë kountribuar ka qënë edhe lojtari i klubit madrilen. Televizio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.223Z

Vlora nën ujë, për të filmuar nevojitet gomone

Jo më kot Vlora konsiderohet edhe si "qyteti i gomoneve". Përmbytjet në këtë qytet kanë hyrë në ditën e tretë. Shikoni se si mundohet kjo trupë televizive që të sjellë pamje ekskluzive për teleshikuesit nga ambientet e përmbytyra të banesave.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama