Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

Berisha interviste per televizionin amerikan CNBC Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret amerikane dhe boterore

21-11-2010 / Gazeta 55 Rrjeti televiziv CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret amerikane se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6-sh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjetin amerikan televiziv CNBC kryeministri Sali Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.990Z

Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret

22-11-2010 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha interviste per rrjetin amerikan CNBCTelevizioni CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6 perqindesh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.557Z

Mesut Ozil jep 10 mijë euro për përmbytjet në Pakistan

Madrid, 27 gusht - Mesfushori turko-gjermnan i Realit të Madridit, Mesut Ozil dhuron 10 mijë ndihmë euro për banorët e përmbytur në Pakistan.Në fushatën e ndihmave të organizuar nga televizioni gjerman ZDF mes atyre që kanë kountribuar ka qënë edhe lojtari i klubit madrilen. Televizio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.223Z

Vlora nën ujë, për të filmuar nevojitet gomone

Jo më kot Vlora konsiderohet edhe si "qyteti i gomoneve". Përmbytjet në këtë qytet kanë hyrë në ditën e tretë. Shikoni se si mundohet kjo trupë televizive që të sjellë pamje ekskluzive për teleshikuesit nga ambientet e përmbytyra të banesave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.107Z

Sonte në "Ora e Debatit", intervistë ekskluzive e Presidentit Topi

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.109Z

Topi, sot intervistë në "Ora e Debatit"

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.591Z

Big Brother, ne DigitAlb transmetim 24 ore

Ne DigitAlb teleshikuesit mund te ndjekin 24 ore live cdo gje qe ndodh ne shtepine e Big Brother permes dy kanaleve te dedikuara. Per te patur mundesine e ndjekjes se kanaleve Big Brother 1 dhe Big Brother dy abonetet e platformes tokesore DigitAlb duhet te bejne patjeter nje kerkim autom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama