Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.557Z

Mesut Ozil jep 10 mijë euro për përmbytjet në Pakistan

Madrid, 27 gusht - Mesfushori turko-gjermnan i Realit të Madridit, Mesut Ozil dhuron 10 mijë ndihmë euro për banorët e përmbytur në Pakistan.Në fushatën e ndihmave të organizuar nga televizioni gjerman ZDF mes atyre që kanë kountribuar ka qënë edhe lojtari i klubit madrilen. Televizio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.223Z

Vlora nën ujë, për të filmuar nevojitet gomone

Jo më kot Vlora konsiderohet edhe si "qyteti i gomoneve". Përmbytjet në këtë qytet kanë hyrë në ditën e tretë. Shikoni se si mundohet kjo trupë televizive që të sjellë pamje ekskluzive për teleshikuesit nga ambientet e përmbytyra të banesave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.107Z

Sonte në "Ora e Debatit", intervistë ekskluzive e Presidentit Topi

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.109Z

Topi, sot intervistë në "Ora e Debatit"

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.591Z

Big Brother, ne DigitAlb transmetim 24 ore

Ne DigitAlb teleshikuesit mund te ndjekin 24 ore live cdo gje qe ndodh ne shtepine e Big Brother permes dy kanaleve te dedikuara. Per te patur mundesine e ndjekjes se kanaleve Big Brother 1 dhe Big Brother dy abonetet e platformes tokesore DigitAlb duhet te bejne patjeter nje kerkim autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.200Z

“Grey's Anatomy”, Heigl largohet perfundimisht

Seriali i suksesshem amerikan “Grey's Anatomy” humbet nje prej protagonisteve, doktoreshen Izzie Stevens. Katherine Heigl ka braktisur perfundimisht serialin per t’iu perkushtuar kinemase se vertete. Lajmin e ben te ditur kompania “Entertainment Weekly” dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.140Z

“Dashuria” ruse për Obamën

Moderatorja e një emisioni lajmesh në Rusi është zënë “mat” nga kamera, teksa lexonte lajmin e vizitës së presidentit amerikan në Havai.Tatiana Limanova, e cila kujtonte se nuk ishte e inkuadruar nga kamera gjatë leximit të lajmit, e bindur se teleshikuesit shikonin në atë mom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama