Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.107Z

Sonte në "Ora e Debatit", intervistë ekskluzive e Presidentit Topi

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.109Z

Topi, sot intervistë në "Ora e Debatit"

Emisioni "Ora e Debatit" vjen sot në orën 21:00 me një intervistë ekskluzive të Presidentit Bamir Topi. Presidenti Topi përballë gazetarit Alfred Peza do të rrëfej prapaskenat e samitit të NATO-s, marrëdhëniet e tij me Kryeministrin Berisha, me Kryeparlamentaren Topalli dhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.591Z

Big Brother, ne DigitAlb transmetim 24 ore

Ne DigitAlb teleshikuesit mund te ndjekin 24 ore live cdo gje qe ndodh ne shtepine e Big Brother permes dy kanaleve te dedikuara. Per te patur mundesine e ndjekjes se kanaleve Big Brother 1 dhe Big Brother dy abonetet e platformes tokesore DigitAlb duhet te bejne patjeter nje kerkim autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.200Z

“Grey's Anatomy”, Heigl largohet perfundimisht

Seriali i suksesshem amerikan “Grey's Anatomy” humbet nje prej protagonisteve, doktoreshen Izzie Stevens. Katherine Heigl ka braktisur perfundimisht serialin per t’iu perkushtuar kinemase se vertete. Lajmin e ben te ditur kompania “Entertainment Weekly” dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.140Z

“Dashuria” ruse për Obamën

Moderatorja e një emisioni lajmesh në Rusi është zënë “mat” nga kamera, teksa lexonte lajmin e vizitës së presidentit amerikan në Havai.Tatiana Limanova, e cila kujtonte se nuk ishte e inkuadruar nga kamera gjatë leximit të lajmit, e bindur se teleshikuesit shikonin në atë mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.995Z

Nga 30 qershori Channel One ndryshon frekuencën e transmetimeve

“Channel One” në datë 30 Qershor ka ndryshuar frekuencën e transmetimeve sipas udhëzimit të Autoritetit të Mediave Audiovizive në kuadër të procesit të dixhitalizimit. Programet e Channel One u transferuan nga kanali 68 UHF në kanalin 51. Teleshikuesit janë të lutur të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.138Z

Video e STOP: 3,5 mln ryshfet për licencën e qofteve

Teleshikuesit kanë mundur të shohin "me zë dhe me figurë" sesi kërkohen dhe merren paratë në emër të një licence për një biznes Formati i konfirmuar tashmë ka mundur të thithë vëmendjen e audiencës me një investigim të një afere korruptive te QKL-së (Qendra Kombëtare e Lic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama