Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.614Z

 11 kamera për Maltë-Shqipëri Ndeshja për teleshikuesit shqiptarë do të transmetohet nga Televizioni Publik Shqiptar, TVSH (ora 19:30) dhe paketa dixhitale “Supersport” përmes SNG (Satellite News Gathering).

Një kompani televizive me një emër kuptimplotë “Where’s Everybody” (Ku është gjithkush) do të prodhojë sinjalin televiziv satelitor të ndeshjes Maltë-Shqipëri, e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Botëror 2010. Takimi do të luhet të mërkurën e ardhshme, më 11 shkurt 2009

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.215Z

Ja si do ta ndiqni Top Channel nga nesër

Top Channel, nga dita e hënë, do të transmetojë me kualitetin më të lartë të mundshëm. Për këtë arsye mbyllen transmetimet analoge tradicionale të Top Channel në qarqet Tiranë dhe Durrës. Nesër në 10 shtator, ora 10:00,do të fiken transmetimet analoge, tradicionale, që transmetoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.217Z

Mbyllen transmetimet analoge. Si mund të ndiqet nga sot Top Channel

Top Channel, nga dita e sotme ka nisur transmetimin me kualitetin më të lartë të mundshëm. Në orën 10:00 të së hënës janë mbyllur transmetimet analoge tradicionale të Top Channel në qarqet Tiranë dhe Durrës. Abonentët e Digitalb e kanë tashmë të listuar programin e Top Channel, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.145Z

Sonte Jo vetem mode sjell Jahtet luksoze

0 Programi Jo Vetem Mode ne Tv Klan sjell sonte ne ekran per gjithe teleshikuesit nje udhetim me jahte l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.154Z

“Di piu TV”, vlerëson emisionin “Start”, më të ndjekurin në Itali

Radiotelevizioni “Ora News” shënon një tjetër sukses sa i përket shikueshmërisë dhe profesionalizmit. Kësaj radhe është emisioni “Start”, i drejtuar nga Ermal Peçi dhe Dajana Shabani, të cilët janë cilësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.180Z

Shokon teleshikuesit, Mariah Carey flet e shtrirë në divan

Shikuesit e Good Morning Britain kanë ngelur plotësisht të shokuar nga paraqitja e divës së popit Mariah Carey në intervistën e së hënës pas lajmit të fundit të të shtënave në Las Vegas. Këngëtarja 47-vjeçare do të duhej të bisedonte me prezantuesit Piers Morgan dhe Suzanna Reid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.557Z

Mesut Ozil, 10 mijë euro për përmbytjet në Pakistan

Në fushatën e ndihmave të organizuar nga televizioni gjerman ZDF mes atyre që kanë kountribuar ka qënë edhe lojtari i klubit madrilen. Televizioni gjerman ZDF ka siguruan nga teleshikuesit një shumë prej 8 milion eurosh që do të shkoj në Pakistan.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama