Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.154Z

“Di piu TV”, vlerëson emisionin “Start”, më të ndjekurin në Itali

Radiotelevizioni “Ora News” shënon një tjetër sukses sa i përket shikueshmërisë dhe profesionalizmit. Kësaj radhe është emisioni “Start”, i drejtuar nga Ermal Peçi dhe Dajana Shabani, të cilët janë cilësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.180Z

Shokon teleshikuesit, Mariah Carey flet e shtrirë në divan

Shikuesit e Good Morning Britain kanë ngelur plotësisht të shokuar nga paraqitja e divës së popit Mariah Carey në intervistën e së hënës pas lajmit të fundit të të shtënave në Las Vegas. Këngëtarja 47-vjeçare do të duhej të bisedonte me prezantuesit Piers Morgan dhe Suzanna Reid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.557Z

Mesut Ozil, 10 mijë euro për përmbytjet në Pakistan

Në fushatën e ndihmave të organizuar nga televizioni gjerman ZDF mes atyre që kanë kountribuar ka qënë edhe lojtari i klubit madrilen. Televizioni gjerman ZDF ka siguruan nga teleshikuesit një shumë prej 8 milion eurosh që do të shkoj në Pakistan.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.213Z

Jo vetem mode zbulon sekretet e Pallatit Mbreteror

0 Emisioni Jo vetem mode ka zbuluar mbreme sekretet e pallatit Mbreteror Kamera e ketij program ka sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.880Z

Konkursi në Balkanika, Florit përfaqëson Shqipërinë

TIRANE-Secili shtet Ballkanik zgjodhi këngët fituese për çmimet Ballkanike Muzikore, ku me votuesit nga konkurentët shqiptarë zgjodhën Flori Mumajesin si përfaqësuesin e tyre. Më 17 prill të mesnatës u mbyllën votimet me SMS për “Këngën më të mirë të Ballkanit për 2009&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.209Z

ZDF kunder UEFA-s per nderprerjen e sinjalit

Televizioni publik gjerman ZDF eshte duke vleresuar hapjen e nje ceshtjeje gjyqesore kunder UEFA-s per sa i perket shkak te nderprerjes se sinjalit televiziv gjate ndeshjes gjysmefinale te Euro 2008-s midis Gjermanise e Turqise (3-2). Teleshikuesit gjermane nuk arriten te shikonin direkt edhe golin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.194Z

Fillon spektakli "Akademia e Yjeve 5"

Nisi disa koh m par nn vzhgimin e 25 kamerave n plot 24 or n 24, ku prmes formatit origjinal t spektaklit, t 16-t konkurentt e przgjedhur bashkjetojn n nj shtpi arti, marrin msime, performojn dhe intrigojn njri-tjetrin me historit e tyre t prditshme, duke i krijuar shansin vehtes t njihen intensivis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama